Zapraszamy na 7.kolejkę

Przed nami siódma kolejka JALPH ,która powoli wprowadzi nas w decydującą fazę naszych halowych zmagań.Do zakończenia rozgrywek pozostało jeszcze 3 kolejki,robi się coraz ciekawiej.Teoretycznie jeszcze 5 drużyn ma szanse na mistrzowski tytuł.Między 1 a 5 zespołem różnica punktowa wynosi zaledwie 3 pkt., także wszystko jest jeszcze możliwe.Najciekawiej w tej kolejce zapowiada się pojedynek beniaminka a zarazem vice lidera tabeli FC Chaos z 3 zespołem z poprzedniego sezonu Tabalugą Reactivation.W tabeli FC ma przewagę 2 pkt i jeżeli wygra to spotkanie to praktycznie pozbawi Tabalugę szans na Mistrzostwo.W pozostałych meczach Venus podejmuje ważnym meczu B-Clasito i raczej zdobędzie 3 pkt co pozwoli utrzymać prowadzenie w tabeli.Tęcza nie jest faworytem w meczu z Zebrą tak samo  jak LKS Piotrowice z Ebueee inne rozstrzygniecie niż zwycięstwo wyżej notowanych drużyn będzie niespodzianką.Darbor jeżeli marzy o mistrzostwie musi wyjść zwycięsko z meczu ze Znajomymi  Fryzjera.

Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry.
Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.

7.kol 22 luty 2019 piątek
godz.18:00 FC CHAOS-TABALUGA REACTIVATION