7.Kol.Cztery drużyny w grze o Mistrza

Na dwie kolejki przed końcem w walce o mistrza ligi pozostało jeszcze cztery drużyny,w ostatniej kolejce odpadła po przegranej z Chaosem Tabaluga.Z czterech czołowych drużyn tylko Ebueee Ehee odniosło łatwe zwycięstwo, pozostałe musiały się natrudzić aby zdobyć komplet punktów.Najtrudniejszą przeprawę miał Darbor ,który do przerwy przegrywał już 0:2 ale ostatecznie wygrał 4:2.B-Clasito tylko do przerwy dotrzymywało kroku liderowi z Nowic jednak po przerwie stanęło i dało sobie wbić 3 bramki.Chaos prowadził już 6:2 jednak pod koniec meczu nieco się pogubił i ta przewaga zmalała do 2 bramek.Tęcza nie sprostała wyżej notowanej Zebrze, choć jako pierwsza zdobyła bramkę.Najwięcej w tej kolejce trafień zaliczył Tomasz Szewczak(Ebueee),który 7 krotnie trafił do siatki rywala.Adrian Krzykalski nadal prowadzi w kwalifikacji strzelców z 24 bramkami o 4 więcej niż drugi Przemysław Kloc a na trzecie miejsce awansował wspomniany Tomasz Szewczak z 12 bramkami.W tej kolejce padło 47 bramek najwięcej w spotkaniu Ebueee z Piotrowicami 16,sędziowie pokazali 2 żółte kartki.

Uwaga informujemy że 8 kolejka 1 marca godz.18 aostatnia 9 kolejka 8 marca rozpocznie się o godz.16!!!!!!

31)FC CHAOS-TABALUGA REACTIVATION 7:5(3:1)
FC:
3-Smutek,1-Cegielski,Kloc,Zyl,Żołnierek,
Tabaluga:2-Żmijewski,1-Białecki,Janiszewski,Leśnicki,

Tabaluga za późno się obudziła i nie sprostała dogonić FC Chaos i odpadła z rywalizacji o Mistrza

32)VENUS NOWICE-B-CLASITO 5:2(2:2)
Venus:
3-Krzykalski,1-Roman,Wirchniański,
B-Clasito:1-Krzeczowski,M.Łucyk,

Lider nie mógł odskoczyć na kilka bramek od rywala w pierwszej połowie jednak w drugiej połowie B-Clasito opadło z sił i musieli się pogodzić z porażką.

33)TĘCZA BOLESŁAWICE-ZEBRA TEAM 1:5(1:3)
Tęcza:
Kędzior,
Zebra:3-P.Kloc,1-Jaszowski,A.Kloc,
żółta kartka:P.Dobrowolski(Zebra)

Zebra nie dała żadnych szans ekipie z Bolesławic jednak zaskoczeniem było prowadzenie Tęczy na początku meczu.

34)EBUEEE EHEE-LKS PIOTROWICE 15:1(7:0)
Ebueee:
7-Szewczak,2-Jędras,Kusio,Smaruj,1-M.Krawczyk,oraz Nabielec(LKS)samob.
LKS:Nabielec
żółta kartka:Smaruj(Ebueee)

Mistrz pokazał lwi pazur i rozgromił wysoko drużynę z Piotrowic,która grała ambitnie do końca i strzeliła honorową bramkę.

35)ZNAJOMI FRYZJERA-DARBOR BOLESŁAWICE 2:4(2:0)
Znajomi:2-Wudel,
Darbor:2-Jagieła,1-Florian,Kucharski,

Znajomi postawili wysoko poprzeczkę Darborowi i do przerwy prowadzili 2:0 po zmianie stron opadli z sił i dali sobie wbić 4 bramki.