6.kol:Venus wskoczył na fotel lidera

Kolejna zmiana lider,Darbor Bolesławice ograł Ebueee Ehee co skrzętnie wykorzystuje Venus Nowice,który łatwo wygrywa z Tabalugą Reactivation i tym samym Venus został samodzielnym liderem a Ebuee spadło na 5 miejsce.Na drugie miejsce wskoczył FC Chaos,który po dramatycznym meczu wygrał 7:6 z Zebrą Team.Trzecie zwycięstwo odniosło B-Clasito tym razem z Znajomymi Fryzjera.W meczu jak dotąd najsłabszych drużyn Lks Piotrowice przegrywa z Teczą Bolesławice,było to pierwsze zwycięstwo Tęczy,dzięki 3pkt Tęcza przeskoczyła Znajomych Fryzjera.W tej kolejce najlepiej strzelali P.Kloc(Zebra) i J.Smutek(Chos)po 4 trafienia.Lider strzelców A.Krzykalski trafił do siatki rywala trzy krotnie i z dorobkiem 21 bramek przewodzi w stawce.W sumie w tej kolejce padło 43 bramki najwięcej w meczu Zebra-Chaos 13(6:7). Sędziowie pokazali 3 kartki wszystkie żółte.

6.kol.08-02-2019,piątek
26)B-CLASITO-ZNAJOMI FRYZJERA 7:3(3:1)
B-Clasito:
3-S.Putaj,2-M.Łucyk,1-B.Adamowicz,P.Krzeczowski,
Znajomi:2-M.Kurzeja,1-D.Sienkiewcz,

B-Clasito bez trudu ograło Znajomych którzy nie mieli ławki rezerwowej i to było przyczyną tak łatwej porażki

27)DARBOR BOLESŁAWICE-EBUEEE EHEE 7:3(2:2)
Darbor:2-M.Czabanowski,D.Piła,1-J.Filipczak,D.Kucharski,J.Koblowski,
Ebueee:2-M.Smaruj,1-M.Jędras,
żółta kartka:J.Filipczak(Darbor)

Darbor wygrał choć nie miał nominalnego bramkarza(kontuzja D.Romaniuka) a w bramce stanął zawodnik z pola Jacek Koblowski a mimo to Ebueee nie mogło trafić do bramki rywala.

28)LKS PIOTROWICE-TĘCZA BOLESŁAWICE 0:2(0:0)
Tęcza:
D.Gwardiak,P.Hendzel,

W meczu najsłabszych drużyn lepsza drużyna z Bolesławic,która dopiero w 2 połowie udowodniła swoją wyższość

29)TABALUGA REACTIVATION-VENUS NOWICE 3:5(1:2)
Tabaluga:
2-Stolarz,P-Kuczma,
Venus:3-Krzykalski,1-M.Zdanowicz,M.Wirchniański,
żółta kartka.M.Tutka(Venus)

Od początku Venus kontrolował grę na boisku choć w 7 min przegrywał 0:1,Tabaluga goniła wynik ale zabrakło czasu

30)ZEBRA TEAM-FC CHAOS 6:7(5:3)
Zebra:4-P.Kloc,1-A.Dobrowolski,P.Dobrowolski,
FC:4-J.Smutek,1-R.Podfigórny,P.Zyl,T.Żołnierek,
żółta kartka:M.Bałut(Zebra)

Szalony mecz Zebra prowadziła do przerwy 5:3 ale w drugiej połowie stanęła i zdobyła tylko 1 bramkę Chaos gonił i strzelił 4 bramki co dało mu zwycięstwo 7:6!