V KOLEJKA ZA NAMI

Nie ma już drużyny bez zdobyczy punktowej,pierwsze punkty niespodziewanie zdobyła drużyna FC Albatros pokonując Deltę Jaroszów po dramatycznym meczu 6:5,do przerwy przegrywając1:4!Kolejne punkty zdobywa lider Doceniani Inaczej tym razem pokonując Gimnazjum11:7 do przerwy wynik był bliski remisu.W drugiej połowie Doceniani powiększają przewagę i nie oddają zwycięstwa do końca.Nie zwykle wyrównany był mecz XXL z Ziomalami.Drużyna z Bolesławic zagrała kolejny mecz bez swojego bramkarza Górskiego ,który leczy kontuzję.Ziomale po słabym początku radzą sobie coraz lepiej.W ostatnim pojedynku Karolina pokonała wysoko Last/Kam Nowice.W pierwszej części, mecz był wyrównany,Nowice nawet pierwsi strzelili gola.Druga polowa to dominacja na boisku już tylko Karoliny,Last/kam w tej części strzelili tylko jedną bramkęFC ALBATROS-DELTA JAROSZÓW 6:5(1:4)
Albatros
-4-Sowa,1-Borowy Sz,Dybeł P
Delta-2-Michalik,Tutka,1-Durlik
zółta kartka-Liszka(Delta)

DOCENIANI INACZEJ-GIMNAZJUM SENIOR 11:7(6:4)
Doceniani:4-Borowy G.,3-Ignatowicz,Leletko,Ptak
Gimnazjum:2-Kornes,Luber D.,Zadziorski,1-Jędras
żółta kartka-Luber D.(Gimnazjum)

ZIOMALE-XXL BOLESŁAWICE 5:3 (3:1)
Ziomale:Korzystka,Kujawa A,Kujawa M,Mlak,Wiśniowski
XXL:Gałka,Hendzel,Rajter
żółta kartka-Kujawa M(Ziomale)

KAROLINA-LAST/KAM NOWICE 13:4 (4:3)
Karolina:7-Głogiewicz D,3-Charytanowicz M.,2-Kieliszek,1-Chwałek
Nowice:2-Gleń,1-Masny M,WłodarczykWłodarczyk(Last/Kam)