CZOŁOWA TRÓJKA UCIEKA

W rozegranych dzisiaj meczach nie zabrakło emocji.W pierwszym meczu XXL przegrywa z Karoliną 7:14,początek meczu rozpoczął się od niespodzianki ,Bolesławiczanie prowadzili 1:0 po samobójczym strzale Krzyska Głogiewicza,ale za chwile Karolina szybko odrabia straty i prowadzą 5 bramkami.Po przerwie ciągle zwiększając swoją przewagę .
Bardzo emocjonujący pojedynek miedzy Gimnazjum Senior a Ziomalami ,który zakończył się remisem 7:7.Do przerwy niespodziewanie Gimnazjum prowadziło już 5:2.Po przerwie Ziomale szybko doprowadzają do remisu 5:5 wychodzą nawet na prowadzenie 6:5.Po stracie 6 gola ,Gimnazjum szybko odrabia straty.piłkę szybko wznawia Dariusz Luber i strzałem ze środka boiska ustanawia wynik spotkania,warto zauważyć ze Gimnazjum grało w czteroosobowym składzie
Ciekawie było też w pojedynku Docenianych z Deltą.Na początku meczu po szybkich golach był remis 2:2,ale z biegiem czasu do głosu dochodzą Doceniani.Delta pokazała się na tle lidera przyzwoicie aplikując im 10 bramek
W ostatnim meczu kolejki grały zespoły składające się z młodych zawodników klubu MKS Karolina.Pierwsi na prowadzenie wyśli Albatrosi prowadząc 2:0,by do przerwy przegrywając 2:6.Po zmianie stron Pędzące Osiołki powiększają swoją przewagę nie dając sobie wydrzeć kolejnego zwycięstwa.