Pierwsze punkty Ziomali i Gimnazjum

W rozegranych dzisiaj spotkaniach pierwsze punkty zdobyły Ziomale i Gimnazjum Senior wygrywając swoje dzisiejsze spotkania,liderzy również zdobyli komplet punktów i coraz wyraźniej uciekają rywalom.
Ziomale prowadzili w pierwszej już nawet 8:1 ,w drugiej połowie LAST/KAM nie co mocniej przycisnął i doprowadził do stanu 9:11.Drużyna z Nowic miała jeszcze szanse na zmianę wyniku ale Bukała broni przedłużonego karnego strzelanego przez Roberta Charytanowicza
Pojedynek miedzy XXL a Docenianymi miał być meczem kolejki a okazał się meczem jednej drużyny a szczególnie jednego zawodnika Grześka Borowego który strzelił 9 bramek.XXL nie dał rady szybko grającej duzynie Docenianych Inaczej
Ciekawym widowiskiem okazał się mecz Gimnazjum Senior z FC Albaoros.Początek meczu to prowadzenie Albatrosu 2:0,po chwili było już 2:2.Jeszcze przed przerwą Gimnazjum wychodzi na prowadzenie 3:2 po samobójczym strzale Koltunowicza..Po przerwie znów był remis 4:4 .im bliżej końca do głosu dochodzą Gimnazjaliści którzy wygrywają 8:5
W ostatnim spotkaniu Pędzące Osiołki wygrywają z Deltą Jaroszów .Gdyby Osiołki wykorzystali by więcej dogodnych sytuacji to wynik byłby wyższy.W drugiej połowie Delta zagrała szczelniej w obronie i Osiołki długo nie mogli zdobyć gola,ale pewnie zwyciężyli 9:6wyniki IV kolejki
LAST/KAM NOWICE -ZIOMALE 9:11(1:6)
Nowice:3-Janes,Włodarczyk,1-Charytanowicz R.,Dawid,Maciałek
Ziomale:4-Prymula,2-Kujawa M.,Wiśnowski,1-Korzystka,Kujawa A,Szukalski P

XXL Boleslawice-DOCENIANI INACZEJ 6:17(2:8)
XXL:3-Rajter,1-Gwardiak,Karniej,Koblowski
Doceniani:9-Borowy,4-Ptak,3-Ignatowicz

GMNAZJUM SENIOR-FC ALBATROS 8:5(3:2)
Gimnazjum:5-Zadziorski,1-Bielat,Jędras i samob.Kołtunowicz