Ebueee i Venus nadal bez straty punktów
        Druga kolejka przyniosła zmianę lidera którym zostało Ebueee Ehee.Najlepszym strzelcem kolejki został Przemysław Kloc zdobywca 4 bramek.W sumie w tej kolejce padło 37 bramek.Sędziowie pokazali 7 kartek w tym 1 czerwoną(Adamowicz-Yuk FC)
   Dotychczasowy lider Darbor zremisował z broniącym tytułu Fc Chaosem 1:1(powtórzył się wynik z poprzedniego sezonu). Pierwsza połowa należała do Darboru który obiął szybko prowadzenie i miał jeszcze dwie sytuacje na bramkę ale jej nie wykorzystał.Po zmianie stron Mistrz pokazał charakter,zagrał barzdiej zespołowo i na 5 minut przed końcem zremisował i był bliski zdobycia zwycięskiej bramki.
   LKS Piotrowice przegrał drugi mecz tym razem z Zebrą Team,po bramce Gustawa Lks prowadził 1:0 w 3'ale szybko odpowiedział Przemek Kloc (5')i posypała się obrona Piotrowic i do przerwy był 2:4 dla Zebry.W drugiej połowie była wymiana bramek i ostatecznie to drużyna Zebry zdobyła 3pkt.
  Dużo się działo w meczu Jako Team Tatuśko z Absolwentem Pasieczna do przerwy lepiej zagrało Jako które zdobyły bramkę już w 1 minucie (Chrzan)i na przerwę schodziło z prowadzeniem 3:1.Początek drugiej połowie był dla drużyny z Pasiecznej która w 20' po strzale W.Makowskiego doprowadziła do remisu 3:3 by za chwile wyjść na prowadzenie 5:3(25') jednak Jako zrywa się na koniec meczu i w 28 Czoch doprowadza do remisu 5:5!
   Juk Fc było blisko zdobycia punktu w meczu z Venusem Nowice które od 10' po strzale Adamowicza prowadziło 1:0,te prowadzenie utrzymało się do 21'kiedy to Włodarczyk doprowadza do remisu.I gdy wydawało się ,że ten ciekawy i szybki mecz zakończy się remisem wówczas błod popełnia bramkarz Juk Artur Setala,który podał niefrasobliwie piłkę pod nogi Krzykalskiego a ten bez problemu pakuje piłkę do siatki przeciwnika. I Venus mógł się cieszyć z kolejnego zwycięstwa.
    Ebueee(nowy lider)podejmował autsajdera Teczę Bolesławice i dopiero w 10'przełamało defensywę przeciwnika i powoli zaczęła rosnąć przewaga ekipy z Kościelnej.Maciej Smaruj(kapitan Ebueee)zdobył kolejne 2 bramki i został samotnym liderem strzelców z dorobkiem 5 bramek
2.kol 8 stycznia 2020r.środa
6)LKS PIOTROWICE-ZEBRA TEAM 6:9(2:4)
LKS:2-Sławiecki W,Alison,Gustawo,
Zebra:4-P.Kloc,1-M.Bałut,A.Dobrowolski,Wudel,Możdżeń,P.Przezdzięk,
7)JAKO-TEAM TATUŚKO-ABSOLWENT PASIECZNA 5:5(3:1)
Jako:2-P.Chrzan,1-T.Mojsa,Max.Tatuśko
Absolwent:1-D.Białecki,W.Makowski,P.Matuszak,M.Stolarz,B.Żmijewski
żółte kartki:Max.Tatuśko,M.Tatuśko(Jako)oraz Kuczma(Absolwent)
8)JUK FC-VENUS NOWICE 1:2(1:0)
Juk:1-Adamowicz,
Venus:1-Włodarski,Krzykalski,
żółta kartka:Adamowicz(Juk)oraz Pierzga(Venus)
czerwona kartka:Adamowicz(29',Juk)
9)TĘCZA BOLESŁAWICE-EBUEEE EHEE 0:7(0:3)
Już jutro zapraszamy na 3 kolejkę
Uwaga! Począwszy od 3 kolejki zawodnicy ukarani kartką muszą usiąść przy stoliku sędziowskim a nie jak dotychczas na ławce rezerwowych