Zapraszamy na 2 i 3 kolejkę
W środę i piątek zapraszamy na 2 i 3 kolejkę naszej Jalph
W drugiej kolejce dojdzie do pojedynku Mistrza i vice Mistrza z poprzedniego sezonu a zarazem lidera i vice lidera tabeli czyli Darboru(lider) i Chaosu(Mistrz). W poprzednim sezonie padł remis 1:1.
W trzeciej kolejce najciekawiej zapowiada się mecz Ebueee Ehee z Chaosem obie drużyny są zaliczane do zdobycia Mistrzostwa a więc powinna być walka do końca meczu
W pozostałych meczach na pewno nie zabraknie również emocji i nikt nie powinien się nudzić w hali widowiskowo-edukacyjnej.
Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry.
Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.
2.kol.8 stycznia 2020(środa)
godz.18:00 LKS PIOTROWICE-ZEBRA TEAM