3.kol:Liderzy tracą punkty

Tylko jedną kolejkę liderem było Ebueee Ehee ale przegrał z FC Chaosem i stracil przodownictwo na rzecz Darboru Bolesławice ,który wygrał po ciężkim boju z LKS Piotrowice.Punkty stracił także vice lider Venus Nowice ktory,nieoczekiwanie zremisował tylko z Tęczą Bolesławice.Drugie zwycięstwo odniósł Absolwent Pasieczna pokonując tym razem Juk FC.Drugi remis z rzędu zanotowało Jako Team Tatuśko które zremisowało z Zebrą Team.W tej kolejce padło 32 bramki,4-bramki zdobył Jakub Smutek i to on prowadzi w klasyfikacji strzelców z 8 trafieniami.Sędziowie pokazali 7 kartek tym 1 czerwoną(M.Charytanowicz(Piotrowice))
Ciężką przeprawę miał Darbor z LKS Piotrowicami co prawda do przerwy prowadził 2:0 ale po przerwie LKS z Brazylijczykami w składzie zaczął gonić wynik i w 22' był remis 3:3.Końcówka należała do J.Smutka który zdobył trzy bramki(w 1 połowie 1 bramkę)dał zwycięstwo Darborowi.
W meczu kolejki Ebueee musiało okazać wyższość broniącemu Mistrza FC Chaos.W tym zaciętym meczu pierwsza bramka padła w 9 minucie za sprawą Rafała Tragarza(Chaos) i taki wynik utrzymał się do przerwy.Po zmianie stron padło wyrównanie a bramkę dla lidera zdobył Maciej Smaruj 18'.Końcówkę meczu lepiej zagrali Mistrzowie strzelając 3 bramki(2-Madziała i 1-Sz.Tragarz).Ebueee odpowiedziało tylko jednym trafieniem za sprawą Dawida Kusia ale to było za mało w tym mecz, żeby powalczyć o choćby 1 punkt.
Wydawało się że Venus Nowice łatwo zdobędzie 3 pkt w starciu z Tęczą Bolesławice rzeczywistość okazała się nie co inna.Tęcza się postawiła i urwała punkt faworytowi już w 2 minucie pomógł im kapitan przeciwnika D.Włodarczyk,który wpakował piłkę do własnej bramki.Ale za chwilę ten sam zawodnik doprowadza do remisu.Jeszcze przed przerwą Krzykalski wyprowadził Venus na prowadzenie(12') jednak wynik spotkania ustala W.Kedzior.W drugiej połowie mimo wielu sytacji z obu stron nie padła już żadna bramka.
Nie zwalnia tempa Absolwent Pasieczna pewna wygrana z Juk Fc dała mu awans na 3 miejsce w tabeli.Na prowadzenie jednak pierwszy wyszedł Juk po strzale Brazylijczyka Italo Rocha(13') w tej samej minucie padło wyrównanie po strzale Stolarza.W drugiej połowie drużyna z Pasiecznej szybko odskakuje i w 22' prowadziła już 4:1 i było po meczu.Jeszcze drużyny zdobyły się po 1 bramce i mecz zakończył się wynikiem 5:2 dla Absolwenta.
Zebra dwu krotnie prowadziła w tym meczu z Jako dwiema bramkami w 11' i 23' a mimo to nie zdobyła kompletu punktów.Po 11'Zebra prowadzi po strzałach Bałuta 2:0 ale w 15'bramkę kontaktową zdobył Czoch.W drugiej połowie w 23'Czoch strzela 3 bramkę w tym meczu i wydawało się ,że Zebra zgarnie całą pulę punktową jednak Jako pokazało ponownie ,że walczy do końca i znowu udało się wyrwać punkt.Zawodnicy z Zebry dwukrotnie faulują w swoim polu karnym i G.Furmankiewicz pewnie wykorzystał dwukrotnie karne(27'i 30')co dało podział punktów w tym meczu