Zapraszamy na finał sezonu

Już w najbliższy piątek zapraszamy na finałowe rozstrzygnięcia sezonu 2017/18.Jest to szczególny piątek bowiem ostatni raz zagramy na hali przy ulicy Powstańców, następna XVI edycja JALPH będzie rozgrywana na nowej hali przy ulicy Świdnickiej.Jednak zanim się przeniesiemy na nową halę musimy zakończyć obecny sezon.Zaczniemy o godz.17 meczem o miejsca 7-8  UKS Jaworzyna z B-Clasito faworytem jest B-Clasito,zaraz po nim o 17:40 mecz o miejsca 5-6 w którym Venus Nowice spotka się z Znajomymi Fryzjera w rundzie zasadniczej w meczach miedzy tymi zespołami był remis ale to Venus zakończył 1 etap rozgrywek na wyższym miejscu.W meczu o miejsca 3-4 zmierzą się Tabaluga Reactivation z Darborem Bolesławice ,obie drużyny zakończyły sezon zasadniczy z identyczną ilością punktów a o miejscu w tabeli zadecydowała lepsza ogólna różnica bramek a w meczach między sobą obie ekipy zaliczyły po 1 zwycięstwie.Na 19 zaplanowany jest finał w którym spotkają się obrońca tytułu Mistrzowskiego Osiedle i Przyjaciele z Mistrzem z przed dwóch lat Ebueee Ehee.Do play off Osiedle przystąpiło z 2 miejsca a Ebueee Ehee z 1-ego.Skład finalistów zapowiada emocje do końca meczu po którym ok godz.19:40 oficjalne zakończenie sezonu i wręczenie nagród.

FINAŁY 9 marca(PIĄTEK)
o miejsce 7-8
17:00 przegrani w meczach o miejsca 5-8 UKS JAWORZYNA(8)-B-CLASITO(6)
o miejsca 5-6