Ebueee Ehee i Osiedle i Przyjaciele powalczą o Mistrzostwo

Ebueee i Osiedle spotkają się w piątek w finale ligi.W 1 meczu i miejsca 1-4 na którym hala wypełniła się po brzegi Ebueee Ebuee rozgromiło Darbor Bolesławice 8:1 a w drugim półfinale Osiedle i Przyjaciele wygrało z Tabelugą Reactivation 5:4.W meczach o miejsca 5-8 Venus Nowice męczył się z UKS Jaworzyna i ostatecznie wygrał 11:8 natomiast B-Clasito przegrało z niżej notowanymi Znajomymi 4:8.W piątek w finałach ligi zagrają UKS z B-Clasito godz.17,Znajomi Fryzjera z Venusem godz.17:40,Darbor z Tabalugą godz.18:20 a o 19:00 Ebueee z Osiedlem
 miejsca 5-8
VENUS NOWICE(5)-UKS JAWORZYNA(8) 11:8(1:5)
VENUS:
6-D.Maciałek,4-M.Charytanowicz,1-Włodarczyk,
UKS:5-A.Cichocki,3-Stankiewicz,

Początek dla UKS który wykorzystał moment że Venus grał w osłabieniu jednego zawodnika i wyszli na prowadzenie .Po przerwie Nowiczanie grali w pełnym składzie i odrobili straty i zdołali przechylić szale zwycięstwo na swoją korzyść.

B-CLASITO(6)-ZNAJOMI FRYZJERA(7) 4:8(1:3)
B-CLASITO:
2-Łucyk,1-Krzeczowski,Zgórecki,
ZNAJOMI:3-Wudel,2-Drozdek,Kurzeja,1-Kulpiński,

Znajomi ograli B-Clasito,które ledwo co skompletowało skład i do meczu przystąpili bardzo osłabieni.W czasie meczu Znajomi cały czas prowadzili grę i zasłużenie wygrali spotkanie.

półfinały o miejsca 1-4
EBUEEE EHEE(1)-DARBOR BOLESŁAWICE(4) 8:1(1:1)
EBUEEE:
3-Smaruj,Gradowicz,1-K.Jędras,Szewczak,
DARBOR:1-Janiszewski,
żółte kartki:Gradowicz,Kurzeja(Ebuee)

Mecz wzbudził duże zainteresowanie wśród kibiców którzy nie mogli się nudzić .Pierwsza połowa była wyrówna najpierw na prowadzenie wyszło Ebueee w 8'(Smaruj) a Darbor wyrównał w 14'(Janiszewski) i nikt chyba nie przypuszczał że druga połowa będzie tak jednostronna.Na początku drugiej połowy Ebueee mocniej przycisnęło i Darbor się gubi w obronie i drużyna z Kościelnej zaczęła odjeżdżać rywalom i z minuty na minutę zaczęła powiększać swoją przewagę bramkową.Darbor się już nie podniósł i ostatecznie przegrał 1:8.

OSIEDLE I PRZYJACIELE(2)-TABALUGA REACTIVATION(3) 5:4(5:0)
OSIEDLE:
4-W.Sowa,1-M.Pieniążek
TABALUGA:3-Stolarz,1-Kuczma,

Osiedle szybko zdobywa dwie bramki co ustawiło mecz,Tabaluga nie mogła upilnować W.Sowy,który często zagrażał ich bramkę.Gdy zaczęła się druga polowa Osiedle prowadziło już 5:0 i mało kto wierzył że Tabaluga jest w stanie coś tu jeszcze ugrać.Drużyna z Ceglanej mając dobry wynik nie co odpuściła a Tabaluga zaczęła odrabiać straty.Kto wie co by się stało gdyby drużyna z Pasiecznej wykorzystała karnego przy stanie 5:2 w 27' bo w końcówce zdobyła jeszcze dwie bramki i przegrała ten pojedynek 4:5!