Zapraszamy na 9.kolejkę

Powoli zbliżamy się do decydujących rozstrzygnięć sezonu zasadniczego,każda kolejna kolejka przyniesie mecze na szczycie które rozstrzygną o końcowej kolejności drużyn przed rundą play-off.W dzisiejszej kolejce odbędą się takie dwa mecze.Na początek jak zawsze zaczynamy od meczu UKS Jaworzyna który spotka się ze Znajomymi Fryzjera.Jest to mecz drużyn zamykających ligową tabele w pierwszym meczu UKS niespodziewanie urwał punkt znajomym i był to jak dotąd jedyny ugrany ich punkt.W drugim meczu spotkają się liderujący Darbor Bolesławice z trzecim w tabeli Ebueee Ehee.Darbor będzie chciał utrzymać fotel lidera ale będzie miał trudne zadanie bo Ebueee jest nie pokonane od 3 kolejki! i będzie się chciał zrewanżować za nikłą porażkę w 2 kolejce.Venus Nowice choć ostatnio przegrał ważny mecz z Ebueee(4:6) to wciąż liczy na miejsce w pierwszej czwórce i w meczu  z B-Clasito  musi wygrać by zbliżyć się do czołówki ale łatwo nie będzie bo B-Clasito ostatnio ograło Osiedle i Przyjaciele.Na zakończenie zostanie rozegrane spotkanie Osiedle i Przyjaciele z Tabelugą Reactivation.Nie wiadomo co dalej z Osiedlem przegrało trzy ostatnie mecze a ostatnio nawet nie zdołało się zebrać na mecz w pełnym składzie co wykorzystało B-Clasito .Jeżeli zagrają w pełnym składzie to Tabeluga będzie miała trudności na zrewanżowanie się za jedyną porażkę jaką doznali właśnie z Osiedlem.

9.kolejka 26 stycznia(PIĄTEK)
18:30 UKS JAWORZYNA ŚL-ZNAJOMI FRYZJERA (6:6)*wynik pierwszego meczu