9.kol.Ebueee Ehee ograło Darbor i jest liderem

Ścisk w czołówce,różnica między pierwszym a czwartym zespołem w tabeli wynosi zaledwie 2 pkt co zapowiada ciekawą końcówkę rundy zasadniczej.Na fotel lidera po 9 .kolejce wskoczyło Ebueee Ehee które wysoko ograło Darbor Bolesławice do gry wróciło Osiedle i Przyjaciele po również wysokim zwycięstwie nad Tabalugą Reactivation ale znów po czerwonej kartce traci na jeden mecz kolejnego zawodnika.Wciąż o ,,4"walczy Venus Nowice ,który znów wygrał w końcówce tym razem z B-Clasito a Znajomi zrehabilitowali się za remis w pierwszym meczu i tym razem zdecydowanie wygrali.Trwa walka o króla strzelców,A.Krzykalski zdobywając w tej kolejce 5 bramek zrównał się w kwalifikacji z W.Sową i oboje mają już 24 trafień.
IX kolejka 26.01.2018 wyniki:
33)UKS JAWORZYNA-ZNAJOMI FRYZJERA 4:10(1:5)
UKS:
2-P.Cichocki,1-A.Cichocki,Wielg,
ZNAJOMI:3-Drozdek,Wudel,2-Dukat,1-Kulpiński,Kurzeja,
  Znajomi zrehabilitowali się za remis w pierwszym meczu z UKS,od początku ruszyli do ataku co pozwoliło na wyrobienie sobie przewagi bramkowej.W drugiej połowie UKS zagrali bardziej odważniej co pozwoliło im na strzelenie trzech bramek lecz to było dzisiaj za mało na Znajomych Fryzjera.

34)DARBOR BOLESŁAWICE-EBUEEE EHEE 2:10(0:2)
DARBOR:
1-Janiszewski,Kusio,
EBUEEE:3-M.Krawczyk,2-Szewczak,1-Gradowicz,B.Jaśkowiak,K.Jędras,T.Krawczyk,Leletko,
  Ebueee od początku ruszyło do przodu co pozwoliło na wytworzenie sobie przewagi na boisku,Darbor nie radził sobie w obronie ,brak krycia i dobra skuteczność przeciwnika pozwoliła na stratę aż 10 bramek.Dopiero w końcówce Bolesławiczanie oddali dwa celne strzały na bramkę co przyniosły im honorowe trafienia.Ebueee wykorzystało skrzetnie wszystkie braki Darboru i dla tego odniosło zasłużone zwycięstwo.

35)VENUS NOWICE-B-CLASITO 6:5(2:3)
VENUS:
5-A.Krzykalski,1-M.Charytanowicz,
B-CLASITO:3-Adamowicz,2-Łucyk,
  Kolejny horror Venusa,który kolejny raz przegrywał i przechyla szale zwycięstwa w ostatnich minutach meczu.W pierwszej połowie lepiej zagrało B-Clasito i prowadziło do 20'jednak w ostatnich minutach znów szczęście uśmiechnęło się do Nowiczan ,którzy zainkasowli kolejne 3 pkt.

36)OSIEDLE I PRZYJACIELE-TABALUGA REACTIVATION 10:2(4:1)
OSIEDLE:
6-Borowy,3-Durma,1-Grajaszek,
TABALUGA:1-Pospiszyl,Stolarz,
kartki:2 żółte/czerwona:J.Kluska(Osiedle)
   Po ostatnich porażkach Osiedla nikt się nie spodziewał że tak łatwo uporają się z Tabalugą.Po 2 minutach Osiedle po strzale Stolarza przegrywali 0:1 jednak z minuty na minutę grając z wielka ambicją zaczęli dominować na boisku.W 20'przy prowadzeniu Osiedla 5:1 pod dwóch żółtych kartkach boisko opuszcza J.Kluska(Osiedle)(pierwsza za faul a druga za pyskówkę do sędziego)i przez 10 minut drużyna z Ceglanej gra w osłabieniu(nie mieli ławki rezerwowej). Wydawało się ,że Tabaluga zacznie odrabiać straty jednak stało się inaczej to Osiedle dołożyła jeszcze kilka bramek co dało im niespodziewane lecz zasłużone zwycięstwo.Dobrze w bramce Osiedla spisywał się bramkarz Sebastian Grajaszek czego zabrakło Tabeludze bo w składzie tym razem nie miała etatowego bramkarza i musiał stanąć zawodnik z pola.

UWAGA!!!!W związku z zainteresowaniem obejrzenia na żywo meczu Lotto Ekstraklasy Zagłębia Lubin z Legią Warszawa wśród zawodników grających w  naszej lidze w dniu 9 lutego(piątek)zostaje odwołana za zgodą organizatora w tym dniu 12 kolejka spotkań, która została przesunięta na 16 lutego(piątek) a 13 kolejka zostanie rozegrana 21 lutego(środa)