Zapraszamy na 8.kolejkę

Ósmą kolejką zaczynamy rundę rewanżową, czyli zaczynamy meczami tak jak w 1.kolejce, tylko zmienią się tzw gospodarze meczu(to ważne przy ustalaniu końcowym tabeli). Na początek Tabaluga Rectivation zmierzy się UKS Jaworzyna,faworytem tego spotkania jest bez wątpienia Tabaluga,która nieźle spisywała się w 1.rundzie i nie powinna mieć kłopotów z UKS.W następnym meczu zagrają B-Clasito z Osiedlem i Przyjaciółmi, tu w lepszej sytuacji jest lider Osiedle ale czy bez swojego najlepszego zawodnika W.Sowy poradzi sobie z B-Clasito,które pała rewanżem za pierwszy mecz?. Bardzo ciekawie zapowiada się pojedynek Ebueee Ehee z Venusem Nowice jest to mecz kolejki.Obie drużyny stoczyły bardzo ciężkie mecze i obie wygrały choć zwycięstwa przyszły w samych końcówkach.W pierwszym meczu lepszy był Venus czy będzie rewanż?Kolejkę zamknie mecz Znajomi Fryzjera z Darborem Bolesławice w pierwszym meczu zwycięstwo odniósł ale było to szczęśliwe zwycięstwo czy i tym razem o końcowy sukces drużyny będą walczyć do ostatniej minuty.

REWANŻE
8.kolejka 19 stycznia(PIĄTEK)