7.kol:Osiedlei Przyjaciele przegrywa ale zostaje Mistrzem 1.rundy

Osiedle i Przyjaciele przegrywa po dramatycznej końcówce z Ebueee Ehee ale i tak zostało Mistrzem po 1.Rundzie,UKS bez sztycha przegrywa wysoko z Darborem tym samym Darbor zrównał się punktami z liderem,Znajomi Fryzjera choć wygrywali już z Venusem Nowice 3 bramkami to ostatecznie przegrali,również B-Clasito prowadziło z Tabalugą ale w końcówce musiało uznać wyższość przeciwnika z Pasiecznej.

7.kolejka 12.stycznia 2018 wyniki:
25)UKS JAWORZYNA-DARBOR BOLESŁAWICE 0:10(0:4)
DARBOR:
3-Janiszewski,2-Bukała,Koblowski,Kusio,1-Gałka,
     Darbor od początku spotkania uzyskał dużą przewagę nad rywalem i kwestią czasu było kiedy padną bramki,UKS jak zawsze walczył ambitnie ale tym razem nie zdołali pokonać bramkarza przeciwników Widełkę bo Darbor dobrze się bronił.

26)ZNAJOMI FRYZJERA-VENUS NOWICE 4:7(3:1)
ZNAJOMI:
2-Wudel,1-Kulpiński,Kurzeja,
VENUS:3-A.Krzykalski,1-T.Krzykalski,D.Maciałek,Roman,Wirchniański,
    Znajomi mieli już Venus na łopatkach gdy po przerwie podwyższyli na 4:1 wydawało się że niespodziewanie wygrają ten mecz.Jednak Venus nie raz wychodził już z opresji i zaczął gonić wynik.Znajomi popełniają błąd za błędem i cenne zwycięstwo odnosi ekipa z Nowic.
27)EBUEEE EHEE-OSIEDLE I PRZYJACIELE 3:1(1:1)
EBUEEE:
1-M.Krawczyk,Smaruj,Szewczak
OSIEDLE:1-Borowy,
żółta kartka:M.Pieniążek(Osiedle)
   Niesamowicie zacięty mecz, obie drużyny musieli włożyć dużo siły w ten mecz w którym nie brakowało słupków i poprzeczek.Pierwsze na prowadzenie wyszło Ebueee po strzale Smaruja już w 1' Osiedle i Przyjaciele wyrównało dziesięć minut później za sprawą Borowego.Ten sam zawodnik mógł podwyższyć na 2:1 23'kiedy to wykonywał karnego za zagranie ręką w polu karnym Leletki lecz tego nie zrobił bo trafił w słupek.Na dwie minuty przed końcem Osiedle gra w osłabieniu bo za faul żółtą kartkę ujrzał M.Pieniążek wykorzystało to Ebueee strzelając dwie bramki ,najpierw trafił Szewczak a za chwilę M.Krawczyk ustala wynik 3:1 dla Ebueee Ehee.
28)B-CLASITO-TABALUGA REACTIVATION 4:6(2:1)
B-CLASITO:
1-Krzeczowski,Łucyk,Nijander,Skupniewicz,
TABALUGA:2-Sobczak,D.Więcław,1-Pospiszyl,Stolarz,
żółta kartka:Krzeczowski(B-Clasito)
   Początek spotkania dla B-Clasico,które nieoczekiwanie z łatwością wyszło na prowadzenie 2:0,Tabeluga jednak jeszcze przed przerwą zdobywa kontaktowego gola.Po zmianie stron Tabeluga zaczęła odrabiać straty i w 18' był już remis 2:2 a za chwilę wychodzi na prowadzenie.B-Clasito opada z sił co wykorzystuje Tabaluga i wygrywa 6:4,końcowy wynik mógł być inny gdyby Skupniewicz wykorzystał karnego ale na wysokości zadania stanął Partyka broniąc strzał Szymona.

8. UKS JAWORZYNA(B) 1 23-81 0 1 6

Uwaga:Przy równej ilości punktów liczą się mecze między zespołami(przy 2 zespołach) stosując zasadę mecz u siebie i na wyjeździe a jeżeli z równą ilością punktową będzie 3 i więcej zespołów to zostanie zastosowana dodatkowa tabela między zainteresowanymi zespołami i wtedy liczą się najpierw punkty a później bramki w meczach między zainteresowanymi zespołami!!!!