zAPRASZAMY NA 7.KOLEJKĘ

W VII kolejce dojdzie do meczu na szczycie tabeli o godz.17 lider tabeli DOCENIANI INACZEJ podejmuje vice lidera PĘDZĄCE OSIOŁKI ,warto zauważyć że obydwie drużyny nie straciły jeszcze punktów.W drugim meczu ZIOMALE zagrają z DELTĄ Jaroszów,w tym meczu trudno wytypować zwycięscy ponieważ obydwie drużyny grają.ZIOMALE w ostatnim meczu tylko zremisowali z grającymi w czwórkę Gimnazjum Senior a Delta nieźle zagrała z liderem.W kolejnym meczu KAROLINA ,która goni liderów nie powinna stracić punktów z Gimnazjum Senior.Gimnazjum choć grają ambitnie to mają słabszy skład i samą ambicją meczu nie wygrają.W meczu zamykającym VII kolejkę LAST/KAM Nowice zagrają z XXL Bolesławice.Mecze obydwóch drużyn zawsze wytwarzają emocje i na pewno nikt nogi nie oszczędzi.
oto zestaw par VII kolejki
godz.17 00 DOCENIANI INACZEJ-PĘDZĄCE OSIOŁKI