Zapraszamy na 5.kolejkę

Przed nami ostatnia w tym roku kolejka JALPH DARBOR CUP, w piątek 29 grudnia dojdzie do pojedynku na szczycie w którym drugi w tabeli Darbor Bolesławice spotka się z liderem Osiedlem i Przyjaciółmi,Darbor ostatni mecz przegrał i oddalił się od lidera na 3pkt i będzie chciał dogonić lidera który jak na razie nie stracił jeszcze choćby punku,czy dalej podtrzyma dobrą passe?Kolejkę rozpocznie jednak mecz po między UKS Jaworzyna a Venusem Nowice.Gimnazjaliści pokazali że umieją walczyć ale czy to wystarczy na drużynę z Nowic która jakoś nie może zaskoczyć w tym sezonie.W następnym meczu Znajomi Fryzjera zmierzą się Tabelugą Reactivation,która z meczu na mecz czuje się coraz pewniej na naszej hali i urwanie choćby punktu przez Znajomych będzie niespodzianką.Na koniec zostanie rozegrany pojedynek sąsiadów z tabeli ,czwarte Ebueee Ehee podejmować będzie piąte B-Clasito.Początek sezonu obie ekipy miały słaby ale teraz z meczu na mecz zaczynają zbierać  punkty i podnoszą się w tabeli.Większe szanse daje się Ebueee Ehee ale w meczu może być różnie.

5.kolejka 29 grudnia(PIĄTEK)
UKS JAWORZYNA ŚL-VENUS NOWICE