4.kol:Samodzielny lider z Ceglanej

Lider z Ceglanej ograł Venus Nowice i ucieka rywalą ,Darbor nie dał rady Tabaludze,B-Clasito po dramatycznej walce wygrał ze Znajomymi Fryzjera a UKS Jaworzyna został rozgromiony przez Ebueee Ehee.W klasyfikacji strzelców nadal bez zmian prowadzi Wojtek Sowa z 20 trafieniami.

4.kolejka 22.grudnia 2017 wyniki:
13)EBUEEE EHEE-UKS JAWORZYNA 9:1(4:0)
EBUEEE:
2-K.Jedras,Szewczak,1-Gradowicz,B.Jaśkowiak,M.Krawczyk,Pierkowski,Smaruj,
UKS:P.Cichocki

Ebueee Ehee nie dał szans młodym rywalom z Gimnazjum,pierwszą bramkę zdobyli w 4' ale nie przyszło im to łatwo bo Gimnazjaliści dzielnie się bronili.Podopieczni A.Zadziorskiego mieli kilka groźnych sytuacji ale zabrakło im szczęścia.Drużyna z Kościelnej powoli się rozkręcała i z minuty na minutę powiększali swoją przewagę.

14)B-CLASITO-ZNAJOMI FRYZJERA 8:5(2:4)
B-CLASITO:
4-Adamowicz,2-Skupniewicz,1-Chryszczanowicz,Łucyk)
ZNAJOMI:3-Wudel,1-Kwiatkowski R.,Dukat

Pierwsza połowa dla Znajomych Fryzjera którzy pod koniec pierwszej połowowy wyrobili sobie  dwu bramkową przewagę.Po zmianie stron w 17'prowadzili 5:2! ale nie załamało to B-Clasito i od 23' zaczął się pościg a Znajomi Fryzjera zaczęli tracić bramki i w 28' był już wynik na tablicy 5:5!W końcówce B-Clasito strzeliło jeszcze 3 bramki i odniosło 2 zwycięstwo.

15)TABELUGA REACTIVATION-DARBOR BOLESŁAWICE 4:3(2:2)
TABELUGA:
2-Sobczak,1-Bałecki,K.Więcław,
DARBOR:3-Gałka

Bardzo zacięty pojedynek vice lider Darbor Bolesławice trzy krotnie doprowadzał do remisu.Tabaluga pokazał w tym meczu że będzie ciężkim przeciwnikiem dla wszystkich.Zawodnicy z Pasiecznej grają twardo nie odpuszczają nogi.Zwycięską bramkę w 27'zdobył Sobczak,Darbor rzucił się do odrabiania strat ale ale dobra obrona Tabalugi nie pozwoliła sobie wydrzeć zasłużonego zwycięstwa

16)OSIEDLE I PRZYJACIELE-VENUS NOWICE 7:3(4:1)
OSIEDLE:
4-Sowa,3-Durma,
VENUS:2-Wirchniański,1-Krzykalski

W meczu kolejki Osiedle i Przyjaciele nie dało szans drużynie Venusa Nowice już do przerwy drużyna z Ceglanej prowadziła już 4:1.Venus walczył do końca ale dwójka zawodników z Osiedla  W.Sowa i Sz Borowo rozprawiło się z przeciwnikiem strzelając 4(Sowa)i 3(Borowy) do bramki rywala.