Zapraszamy ma 9 kolejkę

Przed nami 9 ostatnia kolejka naszej ligi w której wszystko się wyjaśni.Na pewno poznamy nowego Mistrza czy będzie nim beniaminek ligi FC Chaos?Żeby to się stało musi wygrać z 7 w tabeli B-Clasito zadanie do wykonania,B-Clasito nieco w tym sezonie zawodzi.Na potknięcie lidera liczy Darbor Bolesławice,który zagra z LKS Piotrowice i może sobie praktycznie dopisać 3 pkt ponieważ LKS jest najsłabszą drużyną w lidze i raczej ligę skończą z 0 kontem punktowym.Ciężką przeprawę będzie miało Ebueee Ehee ,które spotka się z Tabelugą Reactivation stawką tego meczu dla broniącego tytułu Ebueee będzie miejsce na pudle jest to ostatni mecz w tej kolejce i drużyna z ul. Kościelnej wędzie już wiedziała o które miejsce będzie grało z Tabalugą .Wielki przegrany ostatniej kolejki Venus Nowice zmierzy się Tęczą Bolesławice i przy zwycięstwie będzie czekać na rozstrzygnięcia wyżej notowanych drużyn.Tak więc w ostatniej kolejce emocji nie powinno zabraknąć.

Przypominamy, że zaczynamy od godz.16, 9 kolejka tak jak poprzednia będzie transmitowana na żywo przez Sportowy Wałbrzych TV

Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry.
Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.

9 ostatnia kolejka 8 marca (piątek)
DARBOR BOLESŁAWICE-LKS PIOTROWICE
godz.16:40 TĘCZA BOLESŁAWICE-VENUS NOWICE