8 kol.FC Chaos bliżej mistrzostwa

W przed ostatniej kolejce znów mamy zmianę lidera w arcy ważnym pojedynku na końcowe rozstrzygnięcie dotychczasowy lider tabeli Venus Nowice przegrywa z vice liderem FC Chaosem 2:3.Venus nie tylko przegrał ten mecz ale chyba i ponowne Mistrzostwo a być może i miejsce na podium.Na rozstrzygnięciu tego meczu skorzystał Darbor Bolesławice dzięki zwycięstwu nad B-Clasito awansował na drugie miejsce i zachował jeszcze cień szansy na Mistrza.Na trzecie miejsce awansowało Ebueee Ehee,które wygrało w tej kolejce z Zebrą Team.Trzy punkty zdobyła też również Tabaluga Reactivation  po zwycięstwie z Tęczą Bolesławice.Aż osiem kolejek na pierwsze zwycięstwo w tym sezonie czekali Znajomi Fryzjera i wreszcie się udało z LKS Piotrowice.W klasyfikacji strzelców dalej prowadzi Adrian Krzykalski z 25 wyprzedzając o 3 bramki Przemka Kloca.W 8 kolejce zawodnicy zdobyli 40 bramek sędziowie pokazali 2 żółte kartki.

UWAGA!!!Przypominamy że ostatnia 9 kolejka zostanie rozegrana 8 marca(piątek) od godz.16:00

relacja z video z całej kolejki przeprowadzonej przez Sportowy Wałbrzych TV

8.kolejka 1.03.2019
36)ZEBRA TEAM-EBUEEE EHEE 6:8(1:2)
Zebra:
2-Bałut,P.Kloc,1-A.Dobrowolski oraz K.Jędra(Ebueee)samob.
Ebueee:3-M.Smaruj,2-T.Szewczak,1-M.Krawczyk,M.Kurzeja oraz A.Dobrowolski(Zebra)samob.
Na końcowy wynik zaważył początek drugiej połowy wówczas Ebueee odjechało na 4 bramki i Zebra już nie mogła odrobić tak dużej straty.

37)LKS PIOTROWICE-ZNAJOMI FRYZJERA 1:7(0:3)
LKS:
M.Skowroński,
Znajomi:3-M.Reis,2-S.Drozdek,1-M.Kurzeja,K.Wudel,
Łatwe a zarazem pierwsze zwycięstwo znajomych duża zasługa w tym Brazyliczyka Marcosa Reisa strzelca 3 bramek.

38)TABELUGA REACTIVATION-TĘCZA BOLESŁAWICE 3:0(1:0)
Tabeluga:
2-D.Białecki,1-M.Stolarz,
Niskie a zarazem zasłużone zwycięstwo Tabalugi drużyna z Pasiecznej mimo że nie zagrała na swoim poziomie to odniosła kolejne zwycięstwo.

39)B-CLASITO-DARBOR BOLESŁAWICE 3:7(1:5)
B-Clasito:
2-P.Sadowski,1-M.Ptak,
Darbor:2-K.Jagieła,1-M.Czabanowski,J.Filipczak,D.Kucharski,W.Pitura,F.Rajter,
Już w 1 połowie Darbor zrobił sobie spokojną przewagę którą dowieźli do końca meczu.

40)VENUS NOWICE-FC CHAOS 2:3(0:1)
Venus:
1-A.Krzykalski,M.Wirchniański,
FC:2-Sz.Kloc,1-J.Smutek
żółte kartki:M.Wirchniański(Venus)oraz R.Tragarz(Chaos)
Wspaniałe widowisko obu drużyn,Chaos od 4 minuty prowadził po strzale Sz.Kloca jednak w 17 Venus wyrównuje po strzale A .Krzykalskiego.Dwa kolejne ciosy Chaos zadał w drugiej części drugiej połowy i w 30'było 3:1 jednak Venus strzelił jeszcze kontaktowego gola jednak na odrobienie strat Nowiczanom zabrakło już czasu