Zaczynamy!!!

W piątek 21 grudnia o godz.18 meczem LKS Piotrowice-B-Clasito rozpocznie się XVI już edycja Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.W tym sezonie zagramy jedną tylko rundę każdy z każdym bez play-off czyli 9 kolejek, jak co roku nasza liga będzie rozgrywana w piątki w hali sportowo-edukacyjnej przy szkole podstawowej na ulicy Jana Pawła II od godz.18:00 do 21:20.W każdej kolejce zostanie rozegrane po pięć meczy  a każdy mecz będzie trwał 2*15 minut..Informujemy ,że zawodnicy mogą grać w obuwiu tylko z jasną podeszwą.Przypominamy że możliwe są jeszcze do czwartku zmiany kadr ,o ewentualnych zmianach należy zgłosić w siedzibie SOKiBP ul.Sportowa1(Stadion Miejski)

oto zestaw par 1.kolejki JALPH:
godz.18:00 LKS Piotrowice-B-CLASITO
godz.18:40 ZEBRA TEAM-DARBOR Bolesławice