CHAOS Witków z Pucharem Burmistrza

We wczorajszym Turniej Piłki Halowej o Puchar Burmistrza Jaworzyny Śląskiej wzięło udział ponad 100 zawodników. Pierwsze zawody sportowe na nowej hali przyciągnęły spore grono kibiców, którzy mogli oglądać ciekawe i emocjonujące widowisko.
Ostatecznie, w wyniku rywalizacji, która trwała do wieczora w turnieju zwyciężyła drużyna "Chaosu" z Witkowa. Pokonała ona w zaciętym finale 2:1 jaworzyńskie "B-Clasito". Trzecie miejsce po wygranych rzutach karnych przypadło "Ebueee Ehee". Kolejne miejsca zajęły drużyny: "Tabaluga Reactivation", "Zebra Team", "Venus Nowice", "Znajomi Fryzjera", "Darbor Bolesławice", Tęcza Bolesławice" oraz "LKS Piotrowice".
Najwięcej bramek w turnieju, bo aż 8 strzelił Marcin Stolarz (Tabaluga), najlepszym bramkarzem został Sebastian Grajaszek (B-Clasito), specjalną nagrodę przyznaną przez sędziów zawodów otrzymał Dawid Kusio (Ebueee), a najlepszym zawodnikiem turnieju wybrano Jakuba Smutka (Chaos).
Zapraszamy do obejrzenia relacji foto z zawodów.: