Osiedle i Darbor w finale!!!

Venus Nowice nie obroni tytułu Mistrza w półfinale przegrali z Osiedlemi i Przyjaciółmi,drugim finalistą jest Darbor Bolesławice który po dramatycznym meczu pokonał vice mistrza Ebueee Ehee.Do Play-off nie przystąpił Green Team .

1.runda play off: półfinały

o miejsca 5-8
SPORT TEAM - ZNAJOMI FRYZJERA 17:10(8:3)
Sport:
7-Wudel, 4-K.Fudali, 3-Bucki, 2-Kusio,
Znajomi:4-K.Jędras, Skupniewicz, 1-M.Jędras, Janiszewski,

Spodziewano się że będzie to bardziej zacięte widowisko,jednak okazało się inaczej,Sport Team mimo braku etatowego bramkarza Letkowskiego poradzili sobie ze Znajomymi, którzy zagrali bez wiary w końcowy wynik.Znajomi wystąpili również bez paru zawodników.Był to ostatni mecz Znajomych w tym sezonie bo nie będzie meczu o 7-8 miejsce ponieważ Green Team zrezygnował z gry w play-off tym samym Znajomi Fryzjera zakończyli udział w tegorocznych rozgrywkach na 7 miejscu.

GREEN TEAM - LUCKY LOSER 0:5 VALKOWER
Green Team wycofał się z play off

o miejsca 1-4
EBUEEE EHEE - DARBOR BOLESŁAWICE 3:5(0:2)
Ebueee:
1-Smaruj, M.Krawczyk, Leletko,
Darbor:5-Klimczak
żółta kartka:Leletko(Ebueee)

Bardzo dobry i zacięty mecz obie drużyny wzniosły się na wyżyny, bezbramkowy remis utrzymywał się do 16 minuty w tedy to pierwszą bramkę w tym meczu zdobywa Gracjan Klimczak.Ten sam zawodnik zdobył tzw ,,bramkę do szatni" w 20 i Darbor prowadzi do przerwy 2:0.Po zmianie stron Ebueee rusza do odrabiania strat i w 25'Tomasz Krawczyk zdobywa Kontaktową bramkę a za chwilę Konrad Leletko doprowadza w 28' do remisu.Darbor ponownie się zrywa i po dwóch kolejnych bramkach Klimczaka w 31 i 33' wychodzi ponownie na dwubramkowe prowadzenie.Ebueee stara się jak może by gonić wynik i w 37'Maciej Smaruj zdobywa kontaktową bramkę ale ostatnie słowo należy do Gracjana Klimczaka który strzelając swoją piątą bramkę w tym meczu dał Darborowi awans do finału.

OSIEDLE I PRZYJACIELE - VENUS NOWICE 6:1(2:1)VALKOWER 5:0*
w 36' sedziowie zakończyli mecz ponieważ w ciągu ostatnich 2 minut zespól z Nowic był zdekompletowany bo 3 zawodników zostało wykluczonych z meczu

Osiedle:2-Sowa, Tymcik, 1-S.Borowy, B.Adamowicz,
żółta/żółta/czerwona:M.Charytanowicz 34',R.Charytanowicz 34',Dariusz Włodarczyk 36' wszyscy troje Venus Nowice

Pierwsza połowa w miarę wyrównana prowadzenie dla Osiedla w 5'uzyskuje Wojtek Sowa odpowiedź Venusa była natychmiastowa bo już w 6' Bartek Dyko wyrównuje na 1:1.W 13' ponownie Wojtek Sowa wyprowadza swój zespół na prowadzenie i pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:1 dla Osiedla i Przyjaciół.Po zmianie stron dl€go czekaliśy na kolejne bramki bo aż do 30' kiedy to Damian Tymcik podwyższa na 3:1 a za chwilę Szymon Borowy i ponownie Damian Tymcik zdobywają kolejne bramki dla Osiedla.Ostatnia bramka padła w 36' po strzale Bartosza Adamowicza..Zawodnikom z Venusa zaczynają puszczać nerwy i z boiska po dwóch żółtych kartkach wylatują Mariusz Charytanowicz, Robert Charytanowicz i Dariusz Włodarczyk i na boisku pozostało tylko dwóch zawodników Venusa i sędziowie byli zmuszeni zakończyć mecz w 36!