Czas na półfinały

Po rozegraniu 14 kolejek czas na walkę o ligowe trofea, ligowa tabela został podzielona na dwie części.Górna część będzie walczyła o miejsca 1-4 a dolna o miejsca 5-8.Mamy powtórkę z poprzedniego sezonu ponieważ w czołowej ,,4"znalazły się te same drużyny co w poprzednich półfinałach czyli Osiedle i Przyjaciele(wcześniej Fair Play), Ebueee Ehee, Darbor Bolesławice i Venus Nowice.Ciekawe czy tak jak przed rokiem uda się drużynie niżej notowanej zdobyć mistrzostwo ligi, czy też lider okaże się najlepszy i tym razem pokaże swoją wyższość nad wszystkimi sięgając po mistrzostwo ligi?Na pewno emocji nie zabraknie bo każda z drużyn ma chrapkę na mistrza.Przypominamy że tytułu broni Venus Nowice ,który w finale pokonał Ebueee Ehee dopiero w rzutach karnych 3:2 po remisie 9:9(4:2)

Na pewno emocji nie zabraknie w bataliach o miejsca 5-8 drużyny Green Team, Sport Team i Znajomi Fryzjera byli o włos od półfinałów ale zabrakło kilka punktów i będą chcieli coś jeszcze udowodnić a może ostatni Lucky Loser wzniesie się na wyżyny i jeszcze coś ugra w tym sezonie.

Zaczniemy nieco później bo mecz  Znajomych Fryzjera - Sport Team został przełożony z godz.17 na 20:20

PARY PÓŁFINAŁÓW:
plan play off-półfinały 27 luty