9.kolejka zapraszamy

Przed nami przed ostatnia seria sezonu zasadniczego a po tabeli jeszcze nie wiadomo ,która drużyna z którego miejsca przystąpi do 1.rundy play-off,ta kolejka może trochę to wyjaśnić.Zaczniemy od meczu autsajderów ligi w którym Znajomi Fryzjera będą chcieli się zrewanżować się Darborowi Bolesławice za porażkę z 4 kolejki i odrobić 4 bramki.Drugą parę 9.kolejki tworzą lider tabeli Venus Nowice z Mistrzem Ebueee Ehee,Venus jeżeli wygra to spotkanie zakończy sezon zasadniczy na 1.miejscu a jeżeli wygra Mistrz to o pierwszym miejscu zadecyduje ostatnia kolejka.W ostatnim meczu kolejki goniące lidera Osiedle i Przyjaciele podejmować będzie nie obliczalne Perlaże RakSerwis,które walczy do końca o jak najlepsze miejsce przed play-off.

9.kolejka 03.02.2017
godz.19:00 ZNAJOMI FRYZJERA(6)-DARBOR BOLESŁAWICE(5)3:7*