9.kol:Venus Mistrzem rundy zasadniczej

Choć do zakończenia rundy zasadniczej została jeszcze jedna kolejka to Venus Nowice wygrywając dzisiaj z Ebueee po zaciętym meczu zapewnił sobie 1.miejsce po rundzie zasadniczej.Drugie miejsce zajmie Osiedle i Przyjaciele które dzisiaj wygrało jedną bramką z Perlaże.W meczu drużyn zamykających tabele Znajomi Fryzjera ograli Darbor i była to ich pierwsza wygrana w tym sezonie ale w tabeli są gorsi od rywala o dwie bramki.Dzisiejsze mecze były bardzo zacięte a co to będzie dopiero w play-offach.W klasyfikacji strzelców bez zmian prowadzi Wojtek Sowa-28 bramek,który wyprzedza Darka Włodarczyka(Venus)o 6 trafień.
9.kol.03.02.17
ZNAJOMI FRYZJERA-DARBOR BOLESŁAWICE 7:5(2:3)

Znajomi:3-S.Drozdek,2-Kurzeja,1-Kluska,B.Kwiatkowski,
Darbor:5-Rajter,

Mecz miał dwa oblicza ,najpierw Darbor gonił wynik aż wreszcie schodził na przerwę z jedno bramkową przewagą a później to Znajomi przejmują inicjatywę na boisku.Znajomi wygrali bo wykazali się lepszą skutecznością i wytrzymałością fizyczną bo grała najmłodsza drużyna z najstarszą.

VENUS NOWICE-EBUEEE EHEE 4:3(2:3)
Venus:
2-Krzykalski,Włodarczyk,
Ebueee:M.Gradowicz,Krawczyk,Kurzeja,

Po 4 minutach było już 2:0 dla Ebueee i wydawało się ,że już po meczu ale Venus szybko odrabia straty i w 9'był remis 2:2.Mistrz zrywa się jeszcze raz i w 13'wychodzi na prowadzenie.Końcówka meczu należy jednak do drużyny z Nowic,która w ciągu dwóch minut(26 i 27')zdobywa dwie bramki tym samym zapewnił sobie końcowy sukces i Mistrza rundy zasadniczej.

OSIEDLE I PRZYJACIELE-PERLAŻE RAKSERWIS 5:4(2:1)
Osiedle:
2-Sowa,1-Borowy,Durma,Skupniewicz,
Perlaże:2-Gałka,Kusio,

Mecz bardzo szybki i zacięty z dużą ilością nie wykorzystanych sytuacji,słupki i poprzeczki chroniły od utraty bramki.Po jednobramkowej przewadze Osiedla w 1.połowie w 18'zrobiło się już 5:1! dla drużyny z Ceglanej,Perlaże goniło wynik i gdyby wykorzystali swoje dogodne sytuacje mogli się pokusić o punkty w tym spotkaniu.Skończyło się jednak na 5:4 dla Osiedla.