Zapraszamy na 7 kolejkę

W meczu otwierającym 7 kolejkę LKS Piotrowice zmierzą się z Venusem Nowice,obie ekipy mają szanse na 4 więc mają o co grać.Czy Piotrowicom pomogą Brazylijczycy pokonać Venus,który zagra bez swojego kapitana?
Trudne zadanie czeka Absolwenta Pasieczna w meczu z liderem Ebueee Ehee.Zadanie trudne bo Ebueee jest na fali a Absolwent nieco spuścił z tonu ale na pewno nie podda się łatwo.
Takie same trudne zadanie czeka Darbor Bolesławice,który nie jest faworytem w meczu Zebrą Team.Zebra nie zwalnia i z meczu na meczu gra coraz lepiej a Darbor nie przypomina już tej samej drużyny z poprzedniego sezonu gdzie grał bardziej skutecznie.
Jako Team Tatuśko jest raczej bez szans na sukces w starciu z Mistrzem FC Chaos,który w poprzedniej kolejce poniósł sromotną porażkę i musi odrabiać straty punktowe.
Na koniec kolejki Juk FC powalczy o kolejne punkty z Tęczą Bolesławice,obie ekipy mają o co walczyć Juk o miejsca 5-8 a Tęcza zachowała szanse na awans do czołową 4.
Uwaga:Ogłaszamy konkurs: kto według kibiców jest najbardziej lubianym zawodnikiem w naszej JALPH(prosimy oddawać głosy w komentarzach)
Uwaga:Na terenie hali obowiązuje całkowity zakaz wnoszenia i picia alkoholu jak również zakaz palenia papierosów,dopalaczy itp.nie dostosowanie się do zakazów przez kibiców i zawodników może doprowadzić do min.usunięcia z hali a nawet do zawieszenia ligi Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry. Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.
7.kolejka 7 lutego 2020(piątek)
godz.18:00 VENUS NOWIC-LKS-PIOTROWICE
godz.18:40 ABSOLWENT PASIECZNA-EBUEEE EHEE