6.kol:Chaos znalazł pogromcę,Ebueee nowym liderem

Wydarzeniem 6 kolejki była pierwsza porażka FC Chaos ,który przegrywa w łatwy sposób z rewelacją ostatnich kolejek Zebrą Team.Na fotel lidera awansowało Ebueee po zwycięstwie w dramatycznym meczu z Venusem Nowice.W meczu Darboru Bolesławice z Absolwentem Pasieczna padł remis co nie zadowoliło żadnej z drużyn.Drugie zwycięstwa odnotowały LKS Piotrowice i Tecza Bolesławice i obie drużyny zachowały jeszcze szanse na awans do pierwszej czwórki.Tabele zamykają FC Juk i Jako Team Tatuśko.W 7 kolejce padło 25 bramek ,najwięcej trafień w tej kolejce zaliczył Marcin Bałut(Zebra)-4 przeciwko FC Chaos i z 18 trafieniami prowadzi w klasyfikacji strzelców.Sędziowie pokazali 9 kartek w tym 2 czerwone Dariusz Włodarczyk(Venus) oraz Darek Jaśkowiak(Ebueee)-po 2 żółtych.

LKS Piotrowice zaczął mocno bo już po 2 minutach prowadził 2:0,Juk się nie załamał i 17 minucie doprowadził do wyrównania.Zwycięską bramkę dla Piotrowic zdobył w 26'Stankiewicz strzelec w tym meczu 3 bramek.
Kolejne trzy punkty do konta dopisała sobie Tęcza,która ograła osłabione Jako.Tecza prowadziła 2:0 wówczas bramkę kontaktową strzeliła Jako 26'ale wynik nie zmienił się do końca meczu.
Wysokie i zasłużone zwycięstwo odniosła Zebra Team nad FC Chaos.Mistrzowie zagrali słaby mecz choć w 6'prowadzili po strzale Madziały. Zebra zaczęła swoją strzelanie dopiero w 9'.i od tego momentu Bałut i P.Kloc zaczęli się rozprawiać z przeciwnikiem.Jeszcze w 29'Ł.Cegielski zmniejsza wynik spotkania 2:7.Była to pierwsza porażka FC Chaos w tym sezonie a zarazem pierwsza porażka w w dwu letniej historii udziału w naszej lidze
Darbor i Absolwent zagrały w tym meczu bez swoich najlepszych strzelców Smutka (Darbor) i Matyszaka(Absolwent) co widać było na boisku do przerwy prowadził Darbor od 5'(Czabanowki) wyrównanie padło w 19'(Białecki)obie drużyny nie wykorzystały kilku dogodnych sytuacji.
Venus w 3' wychodzi na prowadzenie po strzale Krzykalskiego ale szybka odpowiedź Ebueee w 4' i na tablicy widnieje remis 1; po strzale Smaruja.Ebueee ukuło jeszcze przed przerwą za sprawą Krawczyka.Po zmianie stron w 19'ładną akcję wykańcza Jedras.W 27'Kontaktową bramkę zdobywa Gładysz dla Venusa.Ostatnie słowo należy jednak do Ebueee w 29'wynik spotkania ustala Kusio

26)LKS PIOTROWICE-JUK FC 3:2(2:0)
Piotrowice:3-Stankiewicz,
Juk:1-Rocha,oraz Nabielec- samob.,
żółte kartki:Kalusniak,Stankiewicz(Piotrowice)oraz Rocha(Juk)

27)TĘCZA BOLESŁAWICE-JAKO TEAM TATUŚKO 2:1(1:0)
Tęcza:1-Gałka,Masny
Jako:1-M.Tatuśko,
żółte kartki:M.Tauśko,Bieliński(Jako)