Zapowiedź 8.kolejki

W najbliższy piątek 16 stycznia zostanie rozegrana 8 kolejka spotkań która rozpocznie rundę rewanżową.zaczniemy meczem Lucky Loser z Green Teem .Napewno faworytem jest ekipa Green Team,która nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa w lidze i będzie chciała zdobyć kolejne punkty.W pierwszym spotkaniu był remis może i tym razem Lacky Loser  powalczy o punkt.

pierwszy mecz GREEN TEAM 8:8 LUCKY LOSER

Nie zależnie od jutrzejszego werdyktu organizatorów w sprawie kar dla zawodników Znajomych Fryzjera ,to spotkanie zapowiada się interesująco,choć nie co lepiej radzi sobie Sport Team to Znajomi będą chcieli się odgryź za porażkę w pierwszym meczu.

pierwszy mecz:SPORT TEAM 14:4 ZNAJOMI FRYZJERA

Osiedle i Przyjaciele po porażce z Darborem nie może sobie pozwolić na kolejną stratę punktów jeżeli chce zachować pozycję lidera.Venus Nowice ostatnio nie przegrywa w ostatnich 3 meczach zdobył 7 pkt i na pewno będzie chciał powalczyć z liderem.

pierwszy mecz:VENUS NOWICE 6:10 OSIEDLE I PRZYJACIELE

W ostatnim meczu spotkają się 2 w tabeli Ebueee Ehee z depczącym mu po piętach Darborem Bolesławice.Obie drużyny dzielą w tabeli 2 pkt.Będzie to mecz o vice lidera albo o lidera wszystko będzie zależeć od wcześniejszego meczu.Pewne jest jedno że w meczu kolejki nie zabraknie emocji.

pierwszy mecz:DARBOR 4:10 EBUEEE EHEE

8.kolejka piatek 16 stycznia