DARBOR zastopował OSIEDLE I PRZYJACIELE!

Nie ma już drużyny bez porażki ostatnia padła w ostatniej kolejce w meczu kolejki lider OSIEDLE I PRZYJACIELE przegrywa z DARBOREM ,potknięcie lidera wykorzystało Ebueee Ehee, który wygrywając z Green Team zrównał się ponownie punktami a za nimi bardzo blisko jest już wspomniany Darbor, który traci do liderującej dwójki już tylko 2 pkt.W pozostałych meczach też nie brakowało emocji zwycięstwo odniósł Sport Team z Lucku Loser a Znajomi Fryzjera po dramatycznej końcówce remisują z Venusem.

ZNAJOMI FRYZJERA - VENUS NOWICE 7:7(2:3)
Znajomi:3-Janiszewski, 2-K.Jędras, 1-M.Jędras, B.Kwiatkowski,
Venus:3-R.Charytanowicz, 1-R.Dawid, D.Maciałek, D.Węglarz, D.Włodarczyk,
żółta kartka:Myśliński(Znajomi)
czerwone kartki:B.Kwiatkowski, Nijander(Znajomi)

Dramatyczne wyrównane spotkanie, walka o zwycięstwo do samego końca w 1.połowie nieco lepszy był Venus,a po zmianie stron ambitni Znajomi Fryzjera dwu krotnie prowadzili.Dramatyczna była końcówka spotkania w 40' będąc w osłabieniu 1 zawodnika Znajomi zdobywają bramkę na 7:6, Venus chciał doprowadzić do remisu przeprowadza akcję po której piłka wpada w ręce bramkarza Znajomych ,który zamiast przytrzymać piłkę wykopuje ją z ręki w pole co jest nie zgodne z przepisami a jest 5 sekund do końca spotkania. Sędziowie odgwizdują przewinienie a że jest to 4 Znajomych Fryzjera to Venusowi wykonuje rzut karny przedłużonym a wykonawcą jest Robert Charytanowicz który doprowadza do remisu 7:7.Nie mogą się pogodzić z tą decyzją Łukasz Nijander i Bartosz Kwiatkowski którzy po meczu ujrzeli czerwone kartki

Zespół Znajomych Fryzjera napisał odwołanie w sprawie wyżej wymienionych zawodników,decyzja w sprawie ewentualnych kar dla tych zawodników zapadnie jutro.

GREEN TEAM - EBUEEE EHEE 6:9(2:3)
Green:4-M.Pieniążek, 2-Rosiak,
Ebueee:5-T.Krawczyk, 4-Smaruj,

Ciekawe spotkanie zagrały obydwie drużyny w 1.połowie lepiej zagrało Ebueee,które po 15'prowadziło 2:0,Green Tema szybko jednak odrabia straty i w 17' mamy pierwszy remis,W tej samej minucie jednak T.Krawczyk wyprowadza swoją drużynę na 3:2.Po zmianie stron Ebueee podwyższa na 4:2 i nagle do głosu dochodzi Green Team 4 bramki i prowadzi 6:4.jednak Ebueee nie daje za wygraną i przyciska rywala strzelając 5 bramek ostatecznie wygrywając 9:5.

LUCKY LOSER - SPORT TEAM 6:9(2:4)
Lucky:
3-Gałka, 1-Dobkiewicz, Kędzior, Pieniążek,
Sport:3-Bucki, Kusio, 2-Kurzeja, 1-Walerowicz,

Sport Team przystąpiło do tego spotkania bardzo osłabione a mimo to poradziło sobie z beniaminkiem z Bolesławic.Lucky Loser zagrał ambitnie ale kolejny raz nie starczyło to na odniesienie zwycięstwa.W odniesieniu zwycięstwa na pewno przyczynił się powrót do składu Sprot Team Bartka Buckiego ,który robi grę swojej drużynie

OSIEDLE I PRZYJACIELE - DARBOR BOLESŁAWICE 7:9(2:6)
Osiedle:2-S.Borowy, R.Luber, Sowa, 1-Tymcik,
Darbor:4-Klimczak, 2-M.Salomon, 1-Kujawa, Koblowski, Rajter,

W meczu kolejki Darbor pokonuje niepokonanych do tej pory Osiedle i Pzyjaciele.Początek spotkania to wyrównana gra i bramka za bramką ale od 10' inicjatywę przejmuje Darbor i na przerwę schodzi z przewagą 4 bramek.Po zmianie stron 7 bramkę zdobywa Darbor i jak to się dzieje w ostatnich meczach zespół z Bolesławic przestaje grać i do głosu dochodzi lider i w 29' Osiedle zbliża się na jedną bramkę i na tablicy widnieje wynik 7:6 dla Darboru. Końcówka ponownie należy jednak do Darboru i to drużyna z Bolesławic może się cieszyć z kolejnego zwycięstwa.Warto wspomnieć dobrą grę obu bramkarzy w drużynie Osiedla godnie na tej pozycji zastąpił kontuzjowanego brata Sebastiana ,Michał Grajaszek a w Darborze Michał Wiśniowski który obronił dwa rzuty karne.