Zapowiedź 7.kolejki

W środę 14 stycznia zostanie rozegrana 7 kolejka spotkań, która zakończy 1.rundę. Zaczniemy nie co później bo o godz.17:50 meczem Green Team z Ebueee Ehee ponieważ mecz z godziny 17 Znajomi Fryzjera  z Venusem Nowice został przeniesiony na godz.20:20.

Green Team po sprawieniu niespodzianki w ostatniej kolejce pokonując Sport Team zmierzy sie z kolejnym trudnym rywalem a będzie nim Ebueee Ehee, który stracił pozycję lidera na rzecz Osiedla i Przyjaciół z którym przegrał i zapewne będzie chciał odrobić straty z poprzedniego meczu .

Tak samo ciężkie zadanie czeka autsajdera tabeli Laki Loser, który zagra z podrażnionym Sport Team.Drużyna z Boesławic jako jedyna nie wygrała jeszcze żadnego meczu w lidze może uda się tym razem?Choć wydaje się to raczej nie możliwe bo mają za krótką ławkę nie to co sport Team ambicja chyba i w tym meczu nie pomoże bo przeciwnik musi zdobywać cenne punkty.

W meczu kolejki spotkają się lider tabeli Osiedle i Przyjaciele z goniącym czołową dwójkę Darborem Bolesławice.Lider nadal jest bez straty punktów ale w ostatnim meczu stracił bramkarza który doznał kontuzji palca u dłoni i tu Darbor może upatrywać szansy.Drużyna z Bolesławic po przegranej w 1.kolejce w kolejnych meczach grała coraz lepiej i w kolejnych meczach odniosła 4 zwycięstwa i 1 remis,Zapowiada się niezłe miejmy nadzieję widowisko.

Kolejkę zakończy wspomniany wcześniej mecz Znajomych Fryzjera z Venusem Nowice, Znajomi czekają na zwycięstwo od 3 kolejki kiedy rogromilii Lucky Loser 17:6 a później doznali kolejnych 3 porażek.Nie co inaczej jest z Venusem, który przegrał pierwsze 4 mecze a ostatnie 2 wygrał i powoli podnosi się w ligowej tabeli tu też można liczyć na emocje.

7.kolejka spotkań  środa 14 stycznia

godz.17:50 GREEN TEAM - EBUEEE EHEE