Zapowiedź 14.kolejki

To już ostatnia 14 kolejka sezonu zasadniczego, na razie wiadomo tyle że nic nie wiadomo tzn.nadal nie wyjaśniło się która drużyna z którego miejsca wystartuje do półfinałów. i kto zdobędzie tytuł króla strzelców.Właśnie ta kolejka wszystko wyjaśni, każdy mecz jest o coś.Zaczniemy meczem gdzie Gimnazjum junior zmierzy się z Perlaże Gimnazjaliści grają o przysłowiową pietruszkę a Perlażę wygrywając w tym meczu zapewni sobie awans do półfinału rozgrywek.ten mecz rozstrzygnie rywalizację między Bartkiem Buckim(Perlaże) a Marcinem Stolarzem(Gimnazjum) o króla strzelców jak na razie Bartek ma przewagę 4 bramek.Bardzo ciekawie zapowiada się mecz Ebueee Ehee z Osiedlem i Przyjaciółmi, tu sprawa jest prosta jeżeli wygra któraś z tych drużyn zostanie mistrzem rundy zasadniczej a przegrany zajmie 3 miejsce i w półfinale zmierzy się z Darborem a jeżeli w meczu padnie remis wówczas to Darbor zajmie 1 miejsce a za tydzień dojdzie ponownie do meczu Osiedla z Ebueee tym razem w półfinale.W ostatnim meczu spotkają się Venus Nowice - Znajomi Fryzjera ,Nowiczanie będą już znali wynik meczu Gimnazjum z Perlaże i jeżeli Perlaże nie wygrają tego meczu to Venus zagra w wielkiej czwórce.Zapowiadają się ciekawe mecze miejmy nadzieję że wszystkie mecze się odbędą i nie będzie żadnych walkowerów.

14.kolejka 18.02
godz.18:00 GIMNAZJUM JUNIOR - PERLAŻE(7:8)**