Ebueee mistrzem rundy zasadniczej?

Kto zostanie  mistrzem rundy zasadniczej?Lider Darbor przegrywa kolejny mecz tym razem z mającym jeszcze nadzieje na półfinał Venusem Nowice.Natomiast Mistrz Osiedle i Przyjaciele oddaje mecz  walkowerem z Gimnazjum Junior powodem był udział zawodników w zawodach ponieważ większość miała trenig i nie miała zgody na udział w naszej halówce.Brawo włodarze klubowi(Karolina,Polonia)! Szkoda że ten mecz się nie odbył ponieważ nie dano młodemu zawodnikowi Marcinowi Stolarzowi włączenia się w rywalizację o króla strzelców z Bartkiem Buckim(Perlaże).Na dzisiejsze spotkanie stawili się Sebastian Grajaszek i Grzegorz Grzegorzewicz.Na porażce Darboru i walkowerze Osiedla zyskuje Ebueee Ehee wygrywając dzisiaj z Znajomymi Fryzjera przybliżyło tą drużynę do zajęcia 1.miejsca po rundzie zasadniczej.Teraz mają wszystko w swoich rekach,Darbor już rozegrał wszystkie mecze i ma 2 pkt przewagi nad Osiedlem i Ebueee i w ostatnim meczu obie drużyny zagrają właśnie między sobą.Zwycięzca tego meczu będzie na 1 miejscu po 2 rundzie jeżeli będzie remis to 1 będzie Darbor.

13.kolejka 12.02
DARBOR BOLESŁAWICE - VENUS NOWICE 4:8(2:4)
Darbor:2-Kujawa, 1-Krzykalski, Rajter,
Venus:3-Włodarczyk, 2-Siostrzonek, 1-M.Charytanowicz, M.Pieniążek, Zdanowicz,
łółta kartka:Skupniewicz(Darbor zagranie ręką)
Venus musiał wygrać ten mecz by mieć jeszcze nadzieję na czołową 4 i cel swój osiągnął a Darbor mimo że jeszcze prowadzi w ligowej tabeli to chyba stracił szanse na zachowanie 1 miejsca chyba że w ostatniej kolejce Ebuee zremisuje z Osiedlem.Pierwszy na prowadzenie wyszedł Darbor ale później boisko opanowuje Venus i do przerwy wychodzi na prowadzenie 4:2.Po zmianie stron w 19' Darbor po strzale Kujawy doprowadza do remisu 4:4 ale za chwilę Venus znów odzyskuje prowadzenie którego nie oddał już do końca spotkania.Teraz Venus musi liczyć na potknięcie Perlaże z Gimnazjum Junior tylko taki rezultat da Venusowi awans do półfinałów z założeniem że Venus wygra mecz ze Znajomymi

ZNAJOMI FRYZJER - EBUEEE EHEE 4:10(3:5)
Znajomi:2-Janiszewski, 1-Drozdek, M.Jędras,
Ebueee:4-M.Krawczyk, 3-K.Jędras, 2-M.Gradowicz, 1-Pindel,
Ebueee zmieża do mistrza rundy zasadniczej potrzeba im jeszcze zwycięstwa w ostatniej kolejce z Osiedlem.W dzisiejszym spotkaniu wygrali w miarę łatwo odnieśli kolejne zwycięstwo pokonując autsajdera 8:4.Jeszcze do przerwy Znajomi starali się jeszcze walczyć ale po przerwie dominowało już tylko Ebueee i zasłużenie wygrało.
OSIEDLE I PRZYJACIELE - GIMNAZJUM JUNIOR 0:3 VALKOWER !
Osiedle nie zebrało odpowiedniej ilości zawodników!!!
Wstyd dla mistrza bo żeby na 12 zgłoszonych zawodników nie można było skompletować nawet ,,5"BRAWO