Venus nadal na czele

Venus Nowice nie zwalnia tempa w kolejnym meczu wygrywa wysoko, pozostałe drużyny z podium Ebueee i Perlaże RakSerwis również wygrały swoje mecze.Dużą niespodzianką jest ostatnie miejsce Osiedla i Przyjaciół druga wysoka porażka spycha ekipę z Ceglanej na ostatnie miejsce.Dariusz Włodarczyk z 7 bramkami wysunął się na prowadzenie w kwalifikacji strzelców.

W poprzednich latach mecze Osiedla i Venusa były bardziej zacięte i z większości meczów zwycięsko wychodziło Osiedle.W obecnym sezonie drużyna z Ceglanej jakoś nie może zaskoczyć dopiero przy stanie 0:7 zdobyła pierwszego gola.Bardzo dobrą skutecznością popisał się Dariusz Włodarczyk aplikując przeciwnikom 5 bramek.Dwie bramki zdobył debiutujący w naszej lidze Ukrainiec Olek Ivanko.Przewaga przez cały mecz Nowiczan była bez dyskusyjana zawodnicy z A-klasy okazali się lepsi od IV ligowców.

Mecz Perlaże z Znajomymi Fryzjera rozpoczął się od bramki samobójczej Kusia w 1' i Znajomi sensacyjnie wyszli na prowadzenie.Dopiero w 7' drużyna z Bolesławic przełamuje się i zaczyna zdobywać gole.W drugiej połowie Perlaże RakSerwis mimo kilku sytuacji zdobyła tylko 1 bramkę tyleż samo zdobyli przeciwnicy którzy zagrali bardzo ambitnie i przegrali mecz z faworytami tylko 3:5

Ciekawe spotkanie rozegrali Darbor z Ebueee Ehee  czterokrotnie w tym meczu był remis dopiero w 25' Ebueee odskakuje rywalom i dowozi zwycięstwo do końca .Darbor grał ambitnie ale znów popełnił kilka błędów co przyczyniło się do porażki.Mistrzowie z Kościelnej nie zagrali rewelacyjnego meczu a mimo to zdobyli kolejne punkty.

Teraz w lidze dwutygodniowa przerwa 3 kolejka zostanie rozegrana 16 grudnia(piątek)