3.kolejka JALPH-zapraszamy

Po dwutygodniowej przerwie wracamy do rywalizacji w piłce halowej, tym razem będzie to dwudniowe spotkanie z tą dyscypliną sportu. W piątek zostanie rozegrana 3 kolejka JALPH-DARBOR CUP(0d godz.19) a w sobotę zostanie rozegrany jak co roku turniej Mikołajkowy.
    Na początek 3 kolejki dojdzie do pojedynku drużyn reprezentujące dwie wsie Nowice i Bolesławice, jak na razie lepiej sobie radzi Venus Nowice który po 2 kolejkach jest na prowadzeniu w tabeli natomiast Darbor Bolesławice nie zdobył jeszcze żadnego ligowego punktu i zajmuje czwarte miejsce.W drugim meczu pojedynek stoczą dwie ekipy ,które zamykają ligową tabele Osiedle i Przyjaciele oraz Znajomi Fryzjera.O ile miejsce Znajomych nie jest zaskoczeniem to postawa Osiedla jest dużą niespodzianką.Kolejkę zakończy mecz Mistrza (Ebueee Ehee) i Vice Mistrza(Perlaże RakSerwis) obie drużyny dzieli tylko lepszy stosunek bramek i jak na razie Ebueee jest wyżej w tabeli.Zapowiada się ciekawa kolejka na którą zapraszamy.
3.kolejka JALPH-DARBOR-CUP piątek 16-12-16
godz.19:00 VENUS NOWICE(1)-DARBOR BOLESŁAWICE(4)(7:8 i 8:4)*