Ebueee Eheee Mistrzem jest

Wygraną Ebueee Ehee 3:1 z Perlaże w finale zakończyła się XIII edycja Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej DARBOR CUP.Ebueee Ehee zdobyło to trofeum po raz pierwszy, niespodzianką było dopiero 4 miejsce broniącego tytułu Mistrzowskiego Osiedla i Przyjaciół ,którzy w meczu o 3 miejsce przegrali z Darborem Bolesławice 2:5 tym samym Darbor zrewanżował się za porażkę w ubiegłorocznym finale ligi.W meczu o 5 miejsce Venus Nowice gładko ograł Znajomych Fryzjera 9:2.Siódme miejsce zajęła drużyna Gimnazjum Junior.Po zakończonym finale rozdano nagrody drużynowe i indywidualne
     Nagrody wręczali Burmistrz Jaworzyny Śląskiej Grzegorz Grzegorzewicz, sponsorzy główni Jalph DarBor Cup Monika i Dariusz Borodziukowie oraz Ireneusz Besser vice przewodniczący Rady Miejskiej oraz koordynator rozgrywek.
    Rozgrywki były zorganizowane przez Samorządowy Ośrodek Kultury i Biblioteka Publiczna w Jaworzynie Śląskiej.Sędziami linowymi w tym sezonie byli Dariusz Luber i Dariusz Kurzeja oraz Grzegorz Bukała sędzia techniczny.Nad przebiegiem ligi czuwał Dyrektor SOKiBP Sylwester Bartczak.Podziękowania dla Ryszard Szmyrskiego i Jurka Jopka za pomoc przy organizacji ligi

najlepszy zawodnik MVP:Marcin Krawczyk(Ebueee),
najlepszy bramkarz:Sebastian Grajaszek(Osiedle),
najlepszy strzelec:Bartosz Bucki(Perlaże)-37 bramek
najlepszy junior:Marcin Stolarz(Gimnazjum)
najstarszy zawodnik:Zbigniew Kędzior(Perlaże)49 lat
najmłodszy zawodnik:Sebastian Drozdek(Znajomi)16 lat
najwięksi pechowcy ligi:Michał Wiśniowski(Darbor) i Maciej Smaruj(Ebueee)

mecz o miejsca 5-6
VENUS NOWICE(5)-ZNAJOMI FRYZJERA(7) 9:2(4:1)
Venus:
3-Zdanowicz, Wirchniański, 2-Siostrzonek, 1-M.Charytanowicz,
Znajomi:2-Janiszewski,
Venus bez większych problemów pokonał Znajomych Fryzjera praktycznie już do przerwy wynik tej rywalizacji był rozstrzygnięty.Po przerwie Nowiczanie mimo iż nie grali w pełnym składzie zdołali powiększać swoją przewagę bramkową a końcowy wynik mówi sam za siebie kto był lepszy w tej rywalizacji.

mecz o miejsce 3-4
OSIEDLE I PRZYJACIELE(1)-DARBOR BOLESŁAWICE(2) 2:5(1:2)
Osiedle:
1-R.Dyko, D.Tymcik,
Darbor:2-Krzykalski, Skupniewicz, 1-Kloc,
Darbor wziął rewanż za porażkę w finale sezonu 2014/15 w którym to Osiedle wysoko wygrało z Darborem. Tym razem to Darbor był lepszy choć pierwszą bramkę w tym meczu zdobyło Osiedle w 3'(D.Tymcik) szybka odpowiedź Darboru i minutę później jest remis(Skupniewicz).Mecz jest zacięty ale kolejne bramki strzelają zawodnicy z Bolesławic i kiedy już było 5:1 to Osiedle zdobywa drugą bramkę i tym samym Darbor kończy na najniższym stopniu podium a obrońca tytułu Mistrzowskiego kończy sezon na 4 miejscu!

mecz o miejsca 1-2
EBUEEE EHEE(3)-PERLAŻE(4)3:1(1:0)

1:0 5' M.Gradowicz, 2:0 25'K.Jędras, 3:0 28'K.Jędras, 3:1 30'Chodurek
Ebueee:M.Jaśkowiak,-B.Jaśkowiak, M.Gradowicz, Kurzeja, K.Jędras, Pindel, M.Krawczyk,
Perlaże:Styś(Z.Kędzior),-Kusio, Bucki, Gałka, Chodurek, Walerowicz, W.Kędzior,
Było to widowisko warte finału, szybkie akcje parady bramkarzy.Ebueee szybko wychodzi na prowadzenie bo już w w 5'po strzale Michała Gradowicza i długo taki wynik się nie zmieniał obie drużyny starają się jak mogą ale dobrze bronią bramkarze dobrze spisują się na swoim posterunku.Rozstrzygnięcie nastąpiło w 25 i 28'kiedy to dwukrotnie bramkarza Perlaże pokonał Kacper Jędras.Honorowe trafienie dla Perlaże padło dopiero w ostatniej minucie spotkania a trafienie zalicza trafienie.Po zakończeniu spotkania Ebueee może się cieszyć z pierwszego Mistrzostwa w JALPH.

opis zdjęcia:stoją od lewej Konrad Leletko, Łukasz Szuba, Michał Gradowicz, Piotrek Pierkowski, Bartek Jaśkowiak,
klęczą od lewej:Maciek Jaśkowiak, Sebastian Pindel, Mateusz Kurzeja, Marcin Krawczyk, Maciej Smaruj