Zapowiedź FINAŁÓW JALPH

Już w najbliższy piątek tj.5 .02 poznamy Mistrza 13 edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej.Będzie to nowy Mistrz ponieważ ani Ebueee Ehee ani Perlaże nie dostąpiły jeszcze zaszczytu zdobycia tego trofeum.Zaczniemy jednak od meczu o 5-6 miejsce w którym spotkają się Venus Nowice z Znajomymi Fryzjera. Nowiczanie nie załapali się do czołowej ,,4" i skończyli na 5 miejscu a Znajomi przez większość sezonu zamykali tabelę, tydzień temu pokonali niespodziewanie Gimnazjum Junior z ,którymi dwukrotnie przegrali w lidze i tym samym dostali szansę gry o 5 miejsce.
W meczu o 3 miejsce spotkają się wielcy przegrani tego sezonu Osiedle i Przyjaciele oraz Darbor Bolesławice.Broniące tytułu Osiedle nie oczekiwanie przegrali z Perlaże 1:2 a Darbor wysoko przegrał z Ebueee 1:7!Kto stanie na najniższym stopniu podium?Większe szanse daje się Osiedlu ale może Darbor na koniec się przełamie i wreszcie wygra.
W wielkim finale zagrają Ebueee Ehee(po raz drugi w historii) oraz Perlaże. Ebueee wzięło ostry rewanż za porażkę w ubiegłym półfinale,wówczas to Darbor mógł się cieszyć z finału a Perlażę musiało się zadowolić 3 miejscem po rozgromieniu wysoko Venusa Nowice.Perlaże to wielka niespodzianka drużyna ,która do końca walczyła o półfinał a tam po bardzo zaciętym meczu ograło zasłużenie Mistrza Osiedle i Przyjacieli i sprawili mega niespodziankę.Finał zapowiada się niesamowicie w sezonie zasadniczym dwukrotnie lepszy było Ebueee wygrywając 6:4 i 8:6 ale teraz stawka tego meczu jest bardzo cenna i wszystko jest możliwe na pewno emocji nie zabraknie.
Zaraz po meczu finałowym o koło 20:10-15 zostaną rozdane nagrody.

FINAŁY JALPH piątek 5.02
mecz o miejsca 5-6
godz.18:00 VENUS NOWICE(5) - ZNAJOMI FRYZJERA(7)
mecz o 3 miejsce