6.kol.:Mistrz Ebueee Ehee przegrywa po raz drugi!

Lider nie zwalnia tempa ,choć męczył się w pierwszej połowie z Znajomymi Fryzja to dalej kontynuuje serie meczy bez porażki.W meczu kolejki Osiedle i Przyjaciele zrewanżowało się za wysoką porażkę(5:11) w 1.kolejce ogrywając Mistrza Ebueee Ehee 7:3.W derbach Bolesławic znów lepsze Perlaże które wygrało z Darborem 5:2..W klasyfikacji strzelców dalej prowadzi Wojtek Sowa(Osiedle) z 18 trafieniami.
6.kol.13.01.17
ZNAJOMI FRYZJERA-VENUS NOWICE 5:11(2:5)

Znajomi:2-B.Kwiatkowski,1-S.Drozdek,R.Kwiatkowski,Putaj,
Venus:4-R.Charytanowicz,2-Krzykalski,Piech,Wirchniański,1-Włodarczyk,
Lider w 10'było już 3:0 i wydawało się że ta przewaga będzie sie powiększać tym czasem Znajomi odrabiają dwie bramki przed przerwą i pierwsza połowa kończy się prowadzeniem Venusa 5:3.Po zmianie stron Venus podkręcił tempo i wygrał to spotkanie 11:5.

OSIEDLE I PRZYJACIELE-EBUEEE EHEE 7:3(1:0)
Osiedle:
2-Borowy,Sowa,1-Durma,Skupniewicz,D.Tymcik,
Ebueee:M.Gradowicz,K.Jędras,Krawczyk,
Bardzo ciekawy i zacięty pojedynek pierwsza bramka padła dopiero minutę przed przerwą.W drugiej połowie Osiedle szybko powiększyli swoją przewagę i po 19'prowadziło już 3:0.Mistrz przebudził się dopiero w 21'strzelając kontaktowego gola a dwie minuty później drugiego gola i zrobiło się 3:2 dla Osiedla.Jednak ekipa z Ceglanej nie dała się dogonić i znów odskakuje na 3 bramki.Ostatecznie mistrz Ebueee przegrał po raz drugi w tym sezonie tym razem 3:6 Tym samym Osiedle zrewanżowało się za porażkę z 1.kolejki.

PERLAŻE RAKSERWIS-DARBOR BOLESŁAWICE 5:2(3:1)
Perlaże:
2-Bucki,1-Dobkiewicz,Gałka,Kusio,
Darbor:1-Żmijewski,Rajter,
Derby Bolesławic znów dla Perlaże RakSerwis,jeszcze dobrze się mecz nie rozpoczął a 5'było już 2:0 co ustawiło mecz.Darbor grał słabo i nie mógł nic zrobić pod bramką rywala,który zagrał mądrze i grał z kontry i z łatwością przedostawali się pod bramkę Darboru.