7.kolejka zapraszamy

Siódma kolejka rozpocznie się od pojedynku Ebueee Ehee z Darborem,podrażniony Mistrz przegraną w poprzednim meczu z Osiedlem, będzie chciał odrobić straty ze słabo spisującym się Darborem.Pierwsze spotkanie wygrali co prawda 7:5 ale zwycięstwo nie przyszło łatwo.W drugim meczu Znajomi Fryzjera będą szukać punktów w starciu z Perlaże RakSerwis,które po serii trzech porażek z rzędu wreszcie się przełamali i zdobyli komplet punktów w derbowym starciu z Darborem,Znajomi nadal okupują ostatnie miejsce w tabeli z 6 porażkami na koncie.Na koniec zostanie rozegrany mecz kolejki w którym Osiedle i Przyjaciele  będzie chciało się zrewanżować liderowi z Nowic za wysoką porażkę porażkę w 2 kolejce.Obie ekipy ostatnio nie przegrywają Venus-6 meczy bez porażki a Osiedle -4 .Zapowiada się ciekawe spotkanie.

program 7.kolejki 20.01.2017(piątek)
godz.19:00 EBUEEE EHEE(2)-DARBOR BOLESŁAWICE(5) (7:5)*