4.kolejka:Osiedle wraca na fotel lidera

Po zwycięstwie nad Znajomymi 11:7 Osiedle i Przyjaciele powróciło na fotel lidera. Venus Nowice długo męczy się z Gimnazjum by ostatecznie rozstrzygnąć mecz na swoją korzyść. Marcin Stolarz(Gimnazjum) dzięki 4 trefieniom w tym meczu wychodzi na prowadzenie w klasyfikacji strzelców z dorobkiem 10 bramek. W derbach Bolesławic Darbor lepszy od Perlaże.

10)VENUS NOWICE - GIMNAZJUM JUNIOR 8:7(2:3)
Venus:
4-M.Charytanowicz, 1-M.Pieniążek, Wirchniański, Włodarczyk, Zdanowicz,
Gimnazjum:4-Stolarz, 3-Czabanowski,
Venus długo nie mógł się przełamać w meczu z Gimnazjum bo w pierwszej połowie to młodzi piłkarze prowadzili grę i po bardzo dobrej grze Macina Stolarza prowadzili do przerwy 3:2.Po zmianie stron do roboty wziął się Mariusz Charytanowicz i zaczął wreszcie trafiać do bramki, a przeciwnicy popełniali głupie przewinienia czego konsekwencją były kolejne straty bramkowe.Gimnazjum nadal płaci frycowe i brakuje im jeszcze boiskowego cwaniactwa i stąd też kolejna minimalna porażka.

11)DARBOR BOLESŁAWICE - PERLAŻE 7:5(3:3)
Darbor:
3-Skupniewicz, 1-Kloc, Koblowski, Krzykalski, Sobel,
Perlaże:2-M.Adamowicz, Kusio, 1-Gałka
Derby Bolesławic były bardzo zaciętym pojedynkiem, zwłaszcza w pierwszej połowie która zakończyła się remisem 3:3.Po zmianie stron Darbor odskakuje na dwie bramki w 18 i 22 po strzale Skupniewicza ale po bramkach Admowicza w 26 i 27' znów był remis.Przełomowa była 28' kiedy to Darbor zdobył dwie bramki i wygrał 7:5.

12)ZNAJOMI FRYZJERA - OSIEDLE I PRZYJACIELE 7:11(1:5)
Znajomi:
2-Myśłiński, Rosiak, 1-Jagieła, Janiszewski, R.Kwiatek,
Osiedle:4-D.Tymcik, Sowa, 3-Borowy
 Losy spotkania rozstrzygnęły się bardzo szybko bo już po 6min.Osiedle prowadziło 5:0!. Później nieco odpuściło i dało pograć ławce rezerwowej.Znajomi strzelili pierwszą bramkę dopiero w 13'. W drugiej połowie Osiedle grało chaotycznie i dało sobie wbić aż 6 bramek chyba za dużo jak na Mistrza.