Zapowiedź 4.kolejki

W środę(9.12)a nie jak zawsze w piątek, zostanie rozegrana 4 kolejka spotkań .Tym razem pauzuje lider tabeli Ebueee Ehee więc po tej kolejce będzie kolejna zmiana na tej pozycji.Najciekawiej zapowiada się mecz drużyn z Bolesławic w którym Darbor podejmować będzie Perlaże.Obie ekipy mają po trzech meczach po 6 pkt ale wyżej w tabeli jest Perlaże bo ma lepszy stosunek bramkowy.W pozostałych meczach:doświadczony Venus Nowice podejmuje debiutanta ligi Gimnazjum Junior.Venus jak na razie zawodzi w meczach a młodzi piłkarze z Jaworzyńskiego  Gimnazjum pokazali się z niezłej strony więc zapowiada się ciekawy pojedynek.Najłatwiejsze zadanie  ma chyba Osiedle i Przyjaciel które zmierzy się z Znajomymi Fryzjera.Osiedle po zdobyciu Mikołajkowego Turnieju nie zamierza spuścić z tonu a Znajomi mają kłopoty ze skompletowaniem optymalnego składu więc nie trudno wskazać zwycięzce tego meczu.

4.kolejka środa 9.11

EBUEEE EHEE Pauza