Zapraszamy na XVII edycję JALPH
Razem ze Szkołą Podstawową w Jaworzynie Śląskiej serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników piłki halowej do wzięcia udziału w rozgrywkach XVII edycji Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej. Nasza liga ma na celu integrację miłośników piłki halowej i zachęca do aktywnego spędzania wolnego czasu dzieci, młodzież i dorosłych. Rozgrywki odbywać się będą na hali sportowo-edukacyjnej przy ul. Świdnickiej 15a w Jaworzynie Śląskiej. Prosimy o uważne zapoznanie się z zasadami udziału w tegorocznej edycji Ligi.
Udział w rozgrywkach mogą wziąć drużyny - zorganizowane grupy mieszkańców Gminy Jaworzyna Śląska, w skład których wchodzi minimum dwóch uczniów szkół podstawowych. System rozgrywek w poszczególnych grupach zostanie ustalony po zakończeniu zapisów. Wstępnie planowana jest pojedyncza faza grupowa, a następnie faza play-off. Organizatorzy fundują nagrody rzeczowe dla drużyn w postaci pucharów, medali, sprzętu sportowego dla wyróżnionych zawodników. Mecze będą rozgrywane w piątki.
Zapisy drużyn polegają na kompletnym wypełnieniu karty zgłoszenia i dostarczenia jej osobiście razem z wymaganymi dokumentami w przypadku zawodników niepełnoletnich do naszego Sekretariatu, który znajduje się przy ul. Sportowej 1 w Jaworzynie Śląskiej, w godzinach pracy tj. od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 15:00. Termin zapisów to 15 grudnia 2019 r. Nie przyjmujemy zgłoszeń drogą elektroniczną oraz telefonicznie! Zawodnicy niepełnoletni zobowiązani są do dostarczenia zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach. Wszystkie dokumenty dostępne do pobrania poniżej. Zgłoszenia posiadające braki formalne w postaci braku podpisu zawodnika, braku zgody rodziców lub opiekunów prawnych na udział w rozgrywkach nie będą rozpatrywane! Prosimy o uważne zapoznanie się z Regulaminem rozgrywek.
Do pobrania:
- Regulamin JALPH:
- Karta zgłoszenia drużyny:
- Oświadczenie dla zawodników niepełnoletnich:
- Karta przedmeczowa: