Zapraszamy na finały JALPH

Po przeszło trzymiesięcznej batalii czas na ostateczne rozstrzygnięcia JALPH w tegorocznych rozgrywkach.W najbliższy piątek tj.3.marca od godziny 17 rozpoczną się mecze 3 rundy play-off które rozstrzygną ostateczną kolejność drużyn.Zaczniemy rewanżowym meczem o 5-6 po między Darborem Bolesławice a Perlaże RakSerwis, pierwsza odsłona była dla Darboru który wygrał 4:3.o danym meczu zadecyduje bilans dwóch meczów tak jak w rozgrywkach pucharowych,tym razem w roli gospodarza wystąpi Darbor..O 17:40 rozpocznie się mecz o 3 miejsce a zagrają w nim Ebueee Ehee z Znajomymi.Ebueee w półfinale po dramatycznej końcówce przegrał z Osiedlem i Przyjaciółmi a Znajomi po meczu walki z Venusem Nowice.Na 18:20 zaplanowany jest mecz finałowy w którym zagrają Venus Nowice z Osiedlem i Przyjaciółmi..Obie drużyny w poprzednich sezonach zdobyli po jednym Mistrzu w naszej lidze i obie mają chęć powrócić na Mistrzowski tron.Po zakończeniu meczów ok 19:10 rozpocznie się zakończenie ligi  gdzie zostaną rozdane nagrody.

3.runda play-off 3.03.2017(piątek)
godz.17:00 o miejsca 5-6

DARBOR BOLESŁAWICE(5)-PERLAŻE RAKSERWIS(4)(4:3)*
godz.17:40 o miejsca 3-4