Zapraszamy na 5 kolejkę
    W piątej kolejce na uwagę zasługuje mecz Venusa Nowice z Darborem Bolesławice obie ekipy pogubiły już po 5 punktów i kolejna strata może ich dużo kosztować w walce o mistrzowski play-off.
    Vice lider Ebueee Ehee powalczy z LKS Piotrowice,czy wzmocnienia za oceanu pomogą Piotrowicom do urwania punktów dwukrotnym Mistrzom naszej ligi?
    Po nie powodzeniach z Tęczą, Absolwent Pasieczna będzie szukać punktów w starciu z Mistrzem i zarazem liderem naszej ligi FC Chaos ale czy stać drużynę z Pasiecznej na urwanie choćby punktu?
    Na kolejne punkty liczy Zebra Team która ostatnio rozgromiła FC Juk jednak Tęcza Bolesławice to waleczna drużyna ,która na pewno będzie walczyła do końca meczu o punkty.
    Na zakończenie kolejki spotkają się outsajderzy ligi Jako Team Tatuśko stanie do walki naprzeciw Juk FC.Obie drużyny jeszcze nie wygrały meczu a Juk FC nie zdobył jeszcze żadnego punktu czas aby to wreszcie zmienić.
Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry.
Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.
5.kolejka 24 stycznia 2020-piątek
godz.18:00 EBUEEE EHEE-LKS PIOTROWICE