Zapraszamy na 4 kolejkę
   Zbliżamy się do półmetka rundy zasadniczej,tabela w miarę się ukształtowała i widać, choć to dopiero 4 kolejka ,które zespoły będą walczył o czołową czwórkę a które o pozostałe miejsca.W piątek znowu kolejne emocje w w naszej JALPH.
       Zaczniemy jak zawsze od meczu Lks Piotrowice ,które tym razem zmierzą się z Jako Team, obie drużyny jeszcze nie wygrały więc może tym razem ktoś z tej dwójki zdobędzie wreszcie komplet punktów.
      O pierwszych punktach w tym sezonie myśli Juk FC ale w starciu z Zebrą Team nie są faworytami ale na pewno nie są bez szans.
      Tęcza Bolesławice w poprzedniej kolejce urwała punkty Venusowi remisując nie spodziewanie 2:2 teraz kolej na Absolwenta z Pasiecznej czy i tym razem sprawią niespodziankę?
     Kolejny ciężki mecz czeka FC Chaos z Venusem Nowice,Mistrzowie ostatnio wygrali z Ebueee co dało im awans na 2 miejsce a Venus stracił punkty z Tęczą i na pewno będzie chciał odrobić straty.
     W ostatnim meczu Darbor Bolesławice w meczu kolejki zmierzy się z piątym w tabeli Ebueee Ehee.Darbor odzyskał prowadzenie w lidze ale długo męczył się z Piotrowicami a Ebueee straciło punkty i lidera z Chaosem.Zapowiada się zacięte spotkanie bo obie ekipy nie chcą stracić kolejnych punktów co może skutkować na koniec rundy zasadniczej.
Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innym obuwiu nie będą dopuszczeni do gry.
Przypomina się również drużynom o pozostawienie szatni w czystości po zakończonym meczu.
4.kol.17 stycznia 2020(piątek)
godz.18:00 LKS PIOTROWICE-JAKO-TEAM TATUŚKO