Zapraszamy na 2.kolejkę

Druga kolejka o Mistrzostwo JALPH(piątek 04.01.2019) rozpocznie się od meczu kolejki w którym broniące tytułu Mistrzowskiego Ebueee Ehee spotka się z liderem po 1.kolejce Chaosem Witków.Obydwie drużyny wygrały swoje pierwsze mecze ale Chaos ma lepszy stosunek bramkowy i dlatego prowadzi w tabeli.Vice lider B-Clasito spotka się z Tęczą Bolesławice a trzeci w tabeli Darbor Bolesławice zagra z czwartą Tabaulugą Reactivation ten mecz też zapowiada się bardzo ciekawie obie ekipy wydarły przeciwnikom 3pkt  w ostatnich i teraz tez będą grały do końca.W pozostałych meczach zagrają Znajomi Fryzjera z Venusem Nowice a LKS Piotrowice z Zebrą Team są to zespoły które nie zdobyły jeszcze punktów i na pewno będą chcieli się przełamać.

Przypominamy też zawodnikom że obowiązuje tylko obuwie z jasną podeszwą zawodnicy w innych obuwiach nie będą dopuszczeni do gry

oto zestaw par 2.kolejki JALPH:
godz.18:00 EBUEEE EHEE-CHAOS Witków
godz.18:40 B-CLASITO-TĘCZA Bolesławice