Zaczynamy
W piątek 3 stycznia 2020 po raz XVII rozpoczną się zmagania w najdłużej istniejącej w powiecie świdnickim lidze halowej czyli Jalph.Jak w tamtym roku zagra w niej 10 drużyn które rozegrają mecze w 2 etapach:najpierw w 9 kolejkach zagrają drużyny miedzy sobą bez rewanżów a później zostaną rozegrane play-offy 1-4 i 5-8 ,drużyny z miejsc 9-10 zakończą swój udział w JALPH po rundzie zasadniczej.W tej edycji na parkiecie zobaczymy nie tylko Polaków ale Brazylijczyków a także Ukrainców a więc zapowiada się międzynarodowe granie.Mistrzostwa bronić będzie FC Chaos i to właśnie mistrz zagra w pierwszym meczu a przeciwnikiem będzie LKS Piotrowice.
Przypominamy że rozgrywki organizowane są przez SOKi BP w Jaworzynie Śląskiej.
Przypominamy również że przed meczem kierownicy muszą dostarczyć kartę przedmeczową (którą trzeba pobrać link poniżej)nie będą rozdawane jak w poprzedniej edycji przez organizatora.
Zawodnicy bezwzględnie powinni używać obuwia do gry z płaską białą lub żółtą podeszwą, która nie niszczy i nie
zostawia śladów na nawierzchni hali sportowej boiska, na którym rozgrywane są mecze. W przypadku
braku takiego obuwia – zawodnik zostanie usunięty z boiska.
oto pary 1 kolejki 3.1.2020
godz.18:00 FC CHAOS-LKS PIOTROWICE