Zaczynamy

Jutro to jest 25.11(piątek) o godz.19:00 po raz 14 zainaugurują rozgrywki Jaworzyńskiej Amatorskiej Ligi Piłki Halowej-DARBOR CUP (JALPH) po raz 3 sponsorem technicznym rozgrywek jest firma DARBOR Pana Dariusza Borodziuka z Bolesławic. W porównaniu z poprzednim sezonem do rozgrywek zgłosiło się 6 drużyn: EBUEEE EHEE(mistrz), PERLAŻE RAK-SERWIS(vice mistrz), DARBOR Bolesławice(3.miejsce),OSIEDLE I PRZYJACIELE(4.miejsce),VENUS Nowice(5.miejsce),ZNAJOMI FRYZJERA(6.miejsce). Mecze będą rozgrywane zawsze w piątki od godz.19:00 w hali sportowej przy ulicy Powstańców Śląskich(dawna kolejówka). Pierwsza kolejka zacznie się od meczu derbowego drużyn reprezentujące kluby z Bolesławic Darboru(A-klasa)i Tęczy(B-klasa). W drugim meczu spotkają się broniące tytułu mistrzowskiego EBUEEE EHEE oraz poprzedni mistrz OSIEDLE I  PRZYJACIELE.W ostatnim meczu zagrają mający chrapkę na mistrzostwo VENUS NOWICE z walecznymi ZNAJOMYMI FRYZJERA.Na pewno emocji nie zabraknie.

1.kolejka JALPH-DARBOR CUP 25.11(PIATEK)
godz.19:00 DARBOR BOLESŁAWICE-PERLAŻE RAK SERWIS
godz.19:40 EBUEEE EHEE-OSIEDLE I PRZYJACIELE