Finałowe odliczanie

Przed nami ostatnie rozstrzygniecia w tegorocznych rozgrywkach wiadomo że 8 miejsce zajął Green Team który nie przystąpił do play-off a 7 przypadło Znajomym Fryzjera ,którzy przegrali w 1 rundzie play-off ze Sport Team.

mecz o miejsca 5-6.Sport Team przed sezonem był zaliczany do jednych z faworytów rozgrywek ale jednak po kilku porażkach i niestabilnej formie drużyny notowania jednak spadły i Sport Team może walczyć tylko o miejsca 5-6 w którym spotkają się z Lucky Loserem.Drużyna z Bolesławic przez cały sezon odstawała od pozostałych drużyn zdobywając w 14 meczach tylko 1 pkt.

mecz o miejsca 3-4.O najniższe miejsce na podium walczyć będą ubiegłoroczni finaliści Ebueee Ehee (Vice) i Venus Nowice (Mistrz).Ebueee przez cały sezon trzymało się 2 miejsca i pokazali że są drużyną z charakterem i na pewno chcieli powtórzyć sukces z poprzedniego sezonu ale w półfinale musieli uznać wyższość Darborowi przegrywając 3:5.Venus w tym sezonie zawodził zaczęli od 3 porażek z rzędu awans do półfinałów zapewnili sobie dopiero w ostatniej kolejce po wygranej z Znajomymi Fryzjera.W półfinale łatwo zostają ograni przez Osiedle i przyjaciół 1:6.

Finał:W meczu finałowym spotkają się zespoły które w poprzednim sezonie grały w meczu o 3 miejsce w którym Osiedle(Fair Play)pokonało Darbor 6:5.Osiedle i Przyjaciele przez cały sezon dominowało nad resztą rywali w 14 meczach wygrali 12 a 2 razy schodzili pokonani strzelając 169 bramek a tracąc 91.Darbor Bolesławice to 3 drużyna w tabeli w sezonie potrafił wygrać z czołówką (Osiedle ,Ebueee) ale przytrafiły się też porażki z niżej notowanymi rywalami(Znajomi,Green Team Venus). W dwumeczu lepsze jest Osiedle i Przyjaciele o 4 bramki ale czy i w finale okaże się lepsze?Mecz zapowiada się bardzo interesująco bowiem obie drużyny walczą o 1.Mistrzostwo  w JALPH.

2.runda play-off Finały piątek 6 marca 2015r

o miejsca 5-6