DOCENIANI LEPSI W MECZU NA SZCZYCIE

W dzisiejszych meczach doszło do meczu naszczycie Doceniani Inaczej ograli Pędzących Osiołków 4:3.Był to bardzo dobry i szybki mecz,w którym o zwycięstwo walczono do samego końca .Prowadzenie szybko obieli Doceniani po strzale Leletki,następnie dwa gole zdobywa Tymcik i to Osiołki wychodzą na prowadzenie jeszcze przed przerwą Ptak wyrównuje i pierwsza połowa kończy się wynikiem 2:2.Po przewie po bramce Kurzeji znów Osiołki wychodzą na prowadzeni ale ostatnie słowo należy do Docenianych.Najpierw Ignatowicz doprowadza do remisu a przed ostatnim gwizdkiem sędziego Borowy ustala wynik spotkania na 4:3 dla Docenianych.Doceniani okazali się zespołem dojrzalszym i wykazali się lepszym cwaniactwem boiskowym i dlatego to oni są bez straty punktu.
W drugim meczu Ziomale po zaciętym meczu przegrali z Deltą Jaroszów 6:7,również w tym meczu o zwycięstwie Delty zadecydowała końcówka.Ziomale przegrywali 2:4 by wyjść na prowadzenie5:4 .Delta strzeliła zwycięską bramkę na 1 przed końcem meczu po strzale Olszańskiego.
Karolina w swoim kolejnym meczu rozgromiła Gimnazjum senior 29:1.Prowadzenie obieli jednak Gimnazjaliści po golu Jędrasa ,ale to było wszystko na co ich stać w tym spotkaniu grając kolejny mecz w czterech.Rekord w strzelaniu bramek pobił Daniel Głogiewicz , zdobywając 18 bramek!!!Warto dodać ,ze przy stanie 18:1 dla Karoliny czerwoną kartkę po żółtej otrzymał Krzysiek Głogiewicz(Karolina) za kłócenie się sędzią i musi pauzować jeden mecz
W spotkaniu między Last/Kamem a XXL lepsi okazali się Bolesławiczanie wygrywając 4:3.XXL wygrał dzięki swojemu nowemu bramkarzowi,Legiejew bronił dużo dogodnych sytuacji.Nie miał dnia dzisiaj Włodarczyk który nie mógł się wstrzelić,piłka po jego strzałach nie mogła znaleźć drogi do bramki